Anděl Páně 2 je hotov

Svět televizních pohádek nabídne nejenom velmi oblíbené starší kousky, ale i řadu nových zajímavých pohádek. Mezi jednu z takových patří i Anděl Páně. Ta zaujala rozhodně svým hereckým obsazením, které bylo pro někoho možná až překvapivé a netypické. Stejné je tomu u pokračování, které přinese jednoduchý název. Tedy Anděl Páně 2. V současné době bylo v barrandovských ateliérech ukončeno natáčení, což znamená, že pohádku si nyní berou do ruky střihači, který z ní vytvoří, tedy alespoň doufejme, alespoň tak dobrý počin, jako v případě prvního dílu.

Skvělé herecké obsazení

Stejně jako tomu bylo v prvním díle, i Anděl Páně 2 nabídne velmi výjimečné herecké obsazení. Řada herců si zcela přirozeně zanechá své role, což jsou i důvody, proč se na pohádku těšit. Setkáme se tak s herci, jako je Jiří Bartoška v roli Boha, Ivana Trojana v roli anděla, nebo Jiřího Dvořáka, který si už podruhé vyzkouší roli čerta. Známých herců a jiných osobností je však v druhém pokračování daného filmu ještě mnohem více.

Pohádka bude výjimečná i tím, že bylo použito obrovské množství nových dekorací a rekvizit, stejně jako na 300 unikátních kostýmů. To vše má pomoci navodit to nejdůležitější. Tedy příjemnou pohádkovou, ale i nebeskou atmosféru. U jedničky se to povedlo. Bude na tom dvojka stejně?

Opět s Českou televizí

Podíváme-li se na debut této pohádky, byla s ní spojena i Česká televize, která se ujala role produkce. Jinak tomu nebude ani nyní, jelikož daná spolupráce se velmi dobře osvědčila. To pro nás znamená, že jakmile skončí premiéry v kinech, bude Anděl Páně 2 vysílán i na televizních obrazovkách. A to konkrétně na programech ČT. Osobně tipujeme nasazení v době Vánoc. Zda tomu tak skutečně bude, na to si musíme ještě nějaký ten měsíc počkat. Kdo nechce, ten bude moci v době premiér zajít do nejbližšího kina.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017