Barrandov chystá seriál Bastardi

Drsná trilogie z prostředí zvláštní školy, kde se to jen hemží vulgárními slovy, vraždami a podivným policejním vyšetřováním. To byli Bastardi, kteří šokovali veřejnost. Ale není jim konec – televize Barrandov se rozhodla připravit podle nich seriál.

Na TV Barrandov všechny tři díly Bastardů běžely v květnu a zaznamenaly nebývalý divácký ohlas.  Sledovanost téhle televizní stanice při nich vždy silně stoupla, proto se vedení rozhodlo. Udělá z filmů seriál.

Vystřižené scény

Do tří filmů se nepodařilo vtěsnat vše, co se natočilo a co si původně režisér a jeho tým naplánovali. Ostatně, tak tomu bývá u všech filmů. TV Barrandov proto spolu s tvůrci filmů plánuje vzít děj všech tří dílů, k tomu přidat vystříhané scény a ještě sto minut dotáček. Když se to dá dohromady, vznikne dvacet půlhodinových dílů Bastardů, které se začnou vysílat na podzim. Pro toho, kdo sledoval původní díla a nadchla ho, to bude výborná zpráva. Na druhou stranu velká část publika film zavrhla pro jeho syrovost a brutalitu a označila ho za víceméně podprůměrný. Proto je otázkou, jak budou diváci reagovat na seriál a co ještě přinese nového.

Nová fakta

Jedním z hlavních kladů má být větší rozvinutí osudů některých postav. Přece jen, na filmové plátno se vejdou jen některé a ostatní se tam jen mihnou bez hlubších kontextů. To se teď má změnit a tvůrci slibují především větší zacílení na roli ztvárněnou herečkou Kateřinou Brožovou. Přitom můžeme jen hádat, jestli je to tím, že je pro samotný děj tak zajímavá, nebo spíš tím, že na TV Barrandov moderuje svůj pořad Exkluziv.

Ať tak či tak, musíme se nechat překvapit a počkat do podzimu. Nic detailnějšího totiž zatím nikdo o chystaném seriálu prozradit nechce, takže není zřejmé, co vlastně k původnímu scénáři přibude a jestli to nebude jen rozšířená kopie již hotové trilogie.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017