Barrandov na jaře uvede novinkové show a oslaví narozeniny

Vedení TV Barrandov představilo své jarní vysílací schéma, prozradilo několik chystaných novinek a přislíbilo pokračování oblíbených seriálů. Diváci se budou mít opět na co těšit a připravuje se i slavnostní show k oslavě 6 let od začátku vysílání této televize.

Tato televize patří k nejmladším v Česku. Diváky si nejprve získala díky vysílání starších seriálů točených za období komunismu, které se ale stále těší velké sledovanosti. Postupně se ale přešlo od těchto jasných taháků k vlastní tvorbě, nejrůznějším typům pořadů i vlastním počinům. A pokračovat se evidentně bude i toto jaro. Diváci se mohou těšit třeba na pokračování seriálu Stopy života, vlastní show moderátora Rudy z Ostravy nebo premiérovou Žaneta Show. A to stále ještě nebude vše.

Žaneta a Ruda

Mezi pořady, které si TV Barrandov tvoří sama a řadí se mezi talkshow, budou patřit novinková Žaneta Show a poněkud kontroverzní Ruda Lejt Najt. První jmenovanou bude uvádět moderátorka Žaneta Muchová, kterou diváci možná znají z televizních zpráv této stanice. Nově má svůj vlastní pořad, kde bude ukazovat zajímavosti ze světa a především pak dojemné a neuvěřitelné lidské příběhy. Druhý pořad uvádí Ruda z Ostravy a vysílat se bude až po desáté hodině večerní – Ruda se tu představí jako moderátor, bude si zvát známé osobnosti a pokládat jim otázky, které by jim seriózní a politicky korektní moderátor nikdy nepoložil – ale Ruda se nezalekne ničeho.

Vaření i seriály

Mezi další jarní novinky bude patřit kulinářský pořad Co dům dal, kterým budou provázet Karel Zima a Jarmil Škvrna. Zajímavostí bude, že budou vařit jídla převážně ze surovin, které se každému běžně válejí doma – a možná ani netušíme, jaké dobroty se z nich dají vykouzlit. Pokračovat navíc bude každý pátek i seriál Stopy života, jehož scénář napsal psychiatr Jan Cimický a jehož první řada se těšila velké sledovanosti. A kromě toho hodlá TV Barrandov řádně oslavit své šesté narozeniny, a to v pořadu Vše nejlepší, který bude uvádět Aleš Cibulka.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017