Barrandov odhalil program na Vánoce i Silvestra

Po České televizi své plány na vánoční svátky a Silvestra odhalila i TV Barrandov. Diváci se mohou těšit na spousty českých pohádek, filmů s Vlastou Burianem či Jaroslavem Marvanem a i na silvestrovskou veselici s českými baviči a zpěváky. Nejdůležitějším datem je pro TV Barrandov 24. prosinec a hlavně Štědrý večer. Během dne se diváci mohou těšit na záplavu klasických pohádek a komedií a večer si pak mohou vychutnat jednu z nejoblíbenějších – Obušku, z pytle ven. A když už půjdou menší diváci s kupou dárků od Ježíška spát, mohou si dospělí pustit vánoční speciál pořadu Sejdeme se na Cibulce, kde se objeví třeba Luděk Munzar nebo Vladimír Hron.

Veselé svátky

I když ani nadále nebudou chybět pohádky, TV Barrandov láká především starší diváky, a to na známé a oblíbené komedie a zábavné pořady. Na první svátek vánoční se tak můžeme těšit na úchvatnou Dovolenou s Andělem či Slaměný klobouk, 26. prosince pak nebude chybět pokračování prvně jmenované komedie Anděl na horách a k tomu Barrandov jako třešínku na dortu přidá film To neznáte Hadimršku. A kromě toho se o svátcích můžeme zasmát nad vánoční edicí pořadu Vtip za stovku a z hudebních pořadů tu bude Vánoční koncert Kateřiny Brožové se spoustou známých hostů.

Klasický Silvestr

Jak se zdá, TV Barrandov se chce držet tradice českých silvestrovských pořadů plných vtipů, legrácek, smíchu, scének i starých dobrých hitů. Poslední den v roce tedy na obrazovku připluje Barrandovský Silvestr s celou plejádou hvězd, mezi nimiž nebude chybět Eva Pilarová, Dalibor Janda, Laďa Kerndl, Heidi Janků či Josef Zíma, ale objeví se i Kateřina Brožová, Marek Vašut, Patrik Hezucký, Václav Vydra, Aleš Cibulka, Josef Alois Náhlovský nebo Pavel Zedníček. A kdo bude chtít začít hudebně slavit už odpoledne, může si ještě předtím naladit český muzikál Hvězda padá vzhůru.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017