Blíží se start nové televize. Nese název Tuty

Také jste si již na svých televizorech všimli toho, že se vám zde objevil nový kanál, nebo jste byli informováni o tom, že si ho již můžete naladit? Pokud ano, jedná se o kanál nesoucí název Tuty. Hned v úvodu je třeba říci, že o něm musíme uvést, že má celkem velké ambice, jelikož chce zaujmout až dva miliony lidí. A to pochopitelně nejenom u nás, ale také na Slovensku, kde se také plánuje jeho spuštění. Tolik základní informace ve zkratce a nyní se již můžeme na informace o tomto kanále podívat o něco blíže.

Kdy začne vysílat?

I když už si ho na svých televizích můžete naladit, oficiální vysílání ještě neprobíhá. Ale začne už poměrně brzy, jelikož oficiálním termínem spuštění je Den dětí, tedy datum 1. června. Oficiální start vysílání by měl v tento termín proběhnout nejenom u nás, ale také na Slovensku. Navíc bude dostupný nejenom v rámci pozemních sítí, ale bude možné ho naladit i na satelitních platformách Skylink, stejně jako bude dostupný i v rámci kabelové televize UPC a v budoucnu by se měl objevit i na IPTV od O2. Spekuluje se také o možnosti využití hybridní televize, ale tato možnost je zatím jenom v počátcích.

Na koho televize cílí?

Jistě nám dáte za pravdu, že název Tuty je poměrně nic neříkající a tak je velmi těžké odvodit a odhadnout, na koho konkrétně tato televize cílí. Pokud budeme konkrétní, tak se podíváme na její podtitul, který zní Natuty mladá televize. Zde už je poměrně jasné, že hlavní cílové publikum budou především mladí lidí. Podle slov televize bude cílit hlavně na diváky od čtyř do sedmnácti let věku. A co jim nabídne? Především animované seriály, ale stejně tak i populární videa ze serveru Youtube, kde dnes jasně dominují takzvaní Youtubeři, kteří mladou generaci oslovují stále více. Je tedy pochopitelné, že snaha přenést je do televize by mohla přinášet úspěch.

Aktuálně v tv světě
Není to tak dávno, co jsme odtajnili, že TV Nova chystá pro období podzimu roku 2017 jedno hlavní lákadlo. Jedná se o ..
17.08.2017
Už je to tady. Televizní kanály postupně zveřejňují své hlavní taháky, které budou spojeny s podzimním vysílacím ..
15.08.2017
Když se podíváme na seznam důležitých pořadů, se kterými přichází TV Nova na podzim, je nutno říci, že rozhodně ..
10.08.2017
Pokud je sport, který je u nás skutečně velmi oblíbený, je zcela pochopitelné, že se jedná o fotbal. Právě na ten lidé ..
08.08.2017
Z našich článků jste jistě již zjistili, že pokud bude pořad, na který chce TV Barrandov dlouhodobě sázet, tak to bude ..
06.08.2017
Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto ..
01.08.2017
Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na ..
27.07.2017
S informacemi o tom, že bude nutné postupem času přejít na vysílání DVB-T2 je u mnohých lidí slyšet hlavně názor, ..
25.07.2017
Polovina roku 2017 je za námi, což pochopitelně znamená i to, že se můžeme podívat, jak se dařilo jednotlivým ..
20.07.2017
Seriál První republika, který na obrazovkách České televize sklidil poměrně velký úspěch, jste již mohli vidět ..
18.07.2017