Blíží se start nové televize. Nese název Tuty

Také jste si již na svých televizorech všimli toho, že se vám zde objevil nový kanál, nebo jste byli informováni o tom, že si ho již můžete naladit? Pokud ano, jedná se o kanál nesoucí název Tuty. Hned v úvodu je třeba říci, že o něm musíme uvést, že má celkem velké ambice, jelikož chce zaujmout až dva miliony lidí. A to pochopitelně nejenom u nás, ale také na Slovensku, kde se také plánuje jeho spuštění. Tolik základní informace ve zkratce a nyní se již můžeme na informace o tomto kanále podívat o něco blíže.

Kdy začne vysílat?

I když už si ho na svých televizích můžete naladit, oficiální vysílání ještě neprobíhá. Ale začne už poměrně brzy, jelikož oficiálním termínem spuštění je Den dětí, tedy datum 1. června. Oficiální start vysílání by měl v tento termín proběhnout nejenom u nás, ale také na Slovensku. Navíc bude dostupný nejenom v rámci pozemních sítí, ale bude možné ho naladit i na satelitních platformách Skylink, stejně jako bude dostupný i v rámci kabelové televize UPC a v budoucnu by se měl objevit i na IPTV od O2. Spekuluje se také o možnosti využití hybridní televize, ale tato možnost je zatím jenom v počátcích.

Na koho televize cílí?

Jistě nám dáte za pravdu, že název Tuty je poměrně nic neříkající a tak je velmi těžké odvodit a odhadnout, na koho konkrétně tato televize cílí. Pokud budeme konkrétní, tak se podíváme na její podtitul, který zní Natuty mladá televize. Zde už je poměrně jasné, že hlavní cílové publikum budou především mladí lidí. Podle slov televize bude cílit hlavně na diváky od čtyř do sedmnácti let věku. A co jim nabídne? Především animované seriály, ale stejně tak i populární videa ze serveru Youtube, kde dnes jasně dominují takzvaní Youtubeři, kteří mladou generaci oslovují stále více. Je tedy pochopitelné, že snaha přenést je do televize by mohla přinášet úspěch.

Aktuálně v tv světě
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017
Asi těžko by se našel někdo, kdo by neznal televizní kanál Šlágr. A to jak proto, jaká je na něm ke slyšení hudba, tak ..
14.10.2017
Čím chce TV Nova zaujmout v nejbližších dnech? Budou to zajímavé novinky, které budou pokračovat v prvotním trendu, ..
10.10.2017
Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního ..
08.10.2017
Dětských pořadů je na televizních obrazovkách stále více a více. Je to jednoduše proto, že jsou tolik vyhledávané. ..
03.10.2017
Je stále mnoho lidí, kteří nejsou zadaní. Někteří ale nevyužívají při hledání partnera jenom klasické osvědčené ..
01.10.2017
Volby se nezadržitelně blíží. Nechystají se na ně ale jenom politici, jelikož se na ně chystají se na ně pochopitelně ..
26.09.2017
Pokud se podíváme na to, kdo je jasnou jedničkou v oblasti tuzemského internetu, je to rozhodně společnost Seznam.cz. ..
22.09.2017
Prázdniny jsou obyčejně slabým obdobím a tak se už nějak počítá s tím, že sledovanost bude přece jenom nižší. A ..
20.09.2017
Česká televize je známá svou tvorbou, která dokáže pokrýt skutečně velkou oblast různorodých žánrů. A rozhodně ..
17.09.2017