Blíží se start nové televize. Nese název Tuty

Také jste si již na svých televizorech všimli toho, že se vám zde objevil nový kanál, nebo jste byli informováni o tom, že si ho již můžete naladit? Pokud ano, jedná se o kanál nesoucí název Tuty. Hned v úvodu je třeba říci, že o něm musíme uvést, že má celkem velké ambice, jelikož chce zaujmout až dva miliony lidí. A to pochopitelně nejenom u nás, ale také na Slovensku, kde se také plánuje jeho spuštění. Tolik základní informace ve zkratce a nyní se již můžeme na informace o tomto kanále podívat o něco blíže.

Kdy začne vysílat?

I když už si ho na svých televizích můžete naladit, oficiální vysílání ještě neprobíhá. Ale začne už poměrně brzy, jelikož oficiálním termínem spuštění je Den dětí, tedy datum 1. června. Oficiální start vysílání by měl v tento termín proběhnout nejenom u nás, ale také na Slovensku. Navíc bude dostupný nejenom v rámci pozemních sítí, ale bude možné ho naladit i na satelitních platformách Skylink, stejně jako bude dostupný i v rámci kabelové televize UPC a v budoucnu by se měl objevit i na IPTV od O2. Spekuluje se také o možnosti využití hybridní televize, ale tato možnost je zatím jenom v počátcích.

Na koho televize cílí?

Jistě nám dáte za pravdu, že název Tuty je poměrně nic neříkající a tak je velmi těžké odvodit a odhadnout, na koho konkrétně tato televize cílí. Pokud budeme konkrétní, tak se podíváme na její podtitul, který zní Natuty mladá televize. Zde už je poměrně jasné, že hlavní cílové publikum budou především mladí lidí. Podle slov televize bude cílit hlavně na diváky od čtyř do sedmnácti let věku. A co jim nabídne? Především animované seriály, ale stejně tak i populární videa ze serveru Youtube, kde dnes jasně dominují takzvaní Youtubeři, kteří mladou generaci oslovují stále více. Je tedy pochopitelné, že snaha přenést je do televize by mohla přinášet úspěch.

Aktuálně v tv světě
Nedávno jsme vás informovali o tom, co chystá na léto veřejnoprávní Česká televize. Jelikož se prázdniny ..
22.06.2017
Válečné téma je stále poměrně oblíbené a tak není divu, že se na televizích objevuje nejenom ve formě různých ..
20.06.2017
I vy jistě víte, že během léta je to na televizních obrazovkách vcelku nuda, jelikož se žádné nové pořady ..
15.06.2017
Pokud pravidelně sledujete TV Nova, jistě vám neuniklo několik posledních výzev, které souvisí s tím, že se můžete ..
14.06.2017
Televize Prima je aktuálně dvojkou v segmentu tuzemských komerčních televizí. I ona, podobně jako TV Nova přidává do ..
11.06.2017
Pokud je seriál, se kterým Česká televize rozhodně nešlápla vedle, potom je to zcela určitě Labyrint. Před nedávnem ..
07.06.2017
Také jste si již na svých televizorech všimli toho, že se vám zde objevil nový kanál, nebo jste byli informováni o tom, ..
06.06.2017
Tuzemská tvorba je na televizních obrazovkách poměrně vděčným tématem, a pokud ji máte také rádi, potom vám ji během ..
31.05.2017
V neděli, 21.5. bylo Mistrovství světa v hokeji 2017 definitivně ukončeno a bylo jasno o tom, kdo je úřadujícím ..
Komediální seriály jsou na obrazovce České televize většinou spojeny s úspěchem. A to hlavně z důvodu toho, že je ..
28.05.2017