Čechům se na Euro Hockey Tour nedaří

Světový šampionát se kvapem blíží a aktuálně probíhá jedna z posledních možných ostrých příprav před tím, než MS v hokeji 2016 naplno vypukne. Jedná se o turnaj nesoucí název Euro Hockey Tour a je jasné, že se ho účastní mimo jiné také naši borci. Těm se však nijak výrazně nedaří, což se podepisuje i na tom, že jsme aktuálně na čtvrtém, tedy posledním místě. Hvězdou celé tour je s velkým náskokem tým Švédska, na druhém místě se nachází Rusko a v těsném závěsu je umístěný celek Finska. Takto vypadá aktuální pořadí. Je tedy jasné, že my jako Česká republika zatím dobré výsledky nemáme.

Několik proher nás zlomilo

Pokud se podíváme na výsledky spojené i s několika únorovými utkáními, je třeba říci, že jsme sice porazili tým Ruska, a to na samostatné nájezdy, ale ti nám to v následném zápase vrátili. Dále jsme sice dokázali porazit i Finsko, ale i to nám v odvetě danou výhru vrátilo a navíc nám nasázelo celkem čtyři góly, zatímco nám samotným se povedlo dát pouze jeden jediný. I to se logicky podepisuje na celkem chmurné náladě v týmu. Doufejme však, že se vše před startem šampionátu výrazným způsobem zlomí a vše dopadne pro naši reprezentaci dobře. Těchto „zkušebních“ zápasů máme před sebou ještě několik.

Neúspěch má dohru

Je jasné, že Euro Hockey Tour není jenom možností, jak se může řada hráčů sehrát. Je také možností, jak mohou trenéři lépe zhodnotit svůj výběr konkrétních nominovaných hráčů. A jak se ukazuje, trenér Vůjtek se rozhodl po poslední porážce i k několika radikálním krokům. A to konkrétně takovým, že ze sestavy vyškrtl hned dva hráče, se kterými přitom v minulosti jasně počítal. Byl to Holík s Urbanem, kteří si již na základě svých neuspokojujících výsledků na tomto turnaji nezahrají. Nechme se překvapit, zda s reprezentační sestavou zamíchá dále ještě po dalších plánovaných zápasech, které nás čekají.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017