Čeká Čechy další vítězství?

Skutečně fenomenální úspěch. Tak bychom mohli nazvat zápas proti Švédsku, ve kterém naše reprezentace naplno zabojovala a ukázala tak, že i podceňovaný tým dokáže celkem jednoduše a hravě vyhrát. I když po první třetině to vypadalo naopak, v té druhé přišel dokonalý obrat. Konečně se nám povedlo zlepšit celkem nelichotivou statistku, kterou s tímto soupeřem máme. Na druhou stranu stále nezapomínejme na naše drobné zaváhání s Lotyšskem. Pokud by i v tomto zápase bylo vše v pořádku, mohli jsme se radovat s devíti bodů.

Čekají nás další soupeři

Hlavně neusnout na vavřínech. To by měla být jasná strategie do následujících zápasů. V těch nás čeká například Norsko, které se na souboj s českým týmem poměrně dobře namotivovalo, a to vítězstvím nad Kazachstánem. Toto utkání skončilo 2:4 právě ve prospěch Norů. Dalším soupeřem, se kterým poměříme své síly, je také celek Švýcarska. I tomu se v posledním zápase dařilo. A to i přesto, že v první chvíli to tak úplně nevypadalo, jelikož Dánsko se nejprve ujalo vedení a Švýcaři museli obracet. Nakonec se jim to povedlo a tak dokázaly vyhrát 3:2 v prodloužení. Díky tomu jasně ukázali, že i na ně si určitě budeme muset dát pozor.

Našim sousedům se nedaří

Podívejme se také na druhou skupinu letošního MS v hokeji, v rámci které musíme říci, že aktuálně největším překvapením je výsledek Slováků, kteří hráli proti německému celku. I když se mělo jednat o poměrně jednoznačný souboj, nestalo se tak. Po předchozích poměrně hladkých výhrách proti Maďarsku a Francii nastoupili Slováci proti Německu. A to jim ukázalo, že dokáže být silným soupeřem. Naše východní sousedy tak celkem hravě smetlo 5:1, což je aktuálně ta největší porážka, kterou ve vzájemných zápasech tým Slovenska dostal. Je tedy jasné, že by se měl co možná nejdříve oklepat, jelikož ti nejsilnější soupeři ho stále ještě čekají.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017