Česká televize bude mít nový pořad – od BBC

I když je Česká televize známá hlavně tím, že jí není cizí vlastní a samozřejmě i kvalitní produkce, čas od času také zabrousí do zahraničních vod a koupí zajímavý formát, o kterém si myslí, že přiláká diváky. Není to nic neobvyklého, jelikož když se podíváme na nabídku všech televizí, musíme říci, že mnoho oblíbených pořadů je spojeno právě se zahraničním konceptem. A jaký má v plánu koupit právě Česká televize? Bude to licence na televizní show The Great Bake Off, která je nejenom v Británii velmi oblíbená. Celkem má licenci 24 jiných států, ke kterým se Česká republika aktuálně přidá.

Co show The Great Bake Off nabídne?

Nejste specialisté na zahraniční tvorbu a tak nevíte přesně, co vám show The Great Bake Off může přinést? Podívejte se na ni blíže. Už samotný název napovídá, že zde bude hrát hlavní roli pečení. A to nikoliv zkušených a špičkových cukrářů, jelikož jde o soutěž amatérských pekařů, kteří si kladou jeden jediný cíl – zaujmout odbornou porotu a vyhrát. Nutno říci, že kulinářská témata jsou v posledních letech velmi oblíbená a rozhodně je plusem, že se veřejnoprávní televize chce odlišit a nabídne pečení, místo klasického vaření, které lze sledovat u konkurence.

Zaujme unikátní formát

Nejenom, že se pořad The Great Bake Off ani žádné jeho případné kopie v České republice zatím nevysílali. Lákadlem je i to, že se jedná o poměrně unikátní formát reality show, který by měl mít potenciál přilákat mnoho diváků. Pokud budou úspěchy podobné, jako tomu bylo v Británii, tak můžete říci, že se bude jednat nejenom o nejsledovanější pořad daného vysílacího času, ale můžeme říci i to, že se bude jednat o nejsledovanější pořad celého roku. Takto dobře se této pekařské soutěži dařilo v rámci vysílání na BBC. Zde běží již od roku 2010, přičemž v začátku se mu příliš nevěřilo, protože byl umístěn na druhou kolej, tedy na kanál BBC 2.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017