Československá filmová společnost má v plánu expanzi

Pokud se podíváme na významné hráče na poli televizních kanálů, je zde rozhodně celkem dominující firma nesoucí název Československá filmová společnost. Tu vlastní Leoš Pohl, který není ve světě televize také žádným nováčkem. Aktuálně provozuje celou řadu celkem známých televizních kanálů. Pokud se podíváme na to, jaké to jsou, jedná se třeba o CS film, stejně jako jde o pořad s názvem CS mini. Dále nezapomínejme na Kinosvět, nebo celkem specifický Horor Film. Je vidět, že Československá filmová společnost toho nabízí celkem dost. A podle posledních informací to vypadá, že by tím rozhodně končit neměla.

Plánuje se nový kanál

O čem se mluví a co přesně má být v plánu? Současné informace jsou spojeny s tím, že Československá filmová společnost plánuje uvést nový televizní kanál. Půjde pochopitelně o stejný koncept, jako u všech ostatních. Kdo si ho bude chtít naladit, ten bude muset využívat některého ze satelitních nebo kabelových poskytovatelů. Půjde tedy o kanál, který bude placený. Co konkrétně na něm bude k vidění, to přesně není známo. Pokud si však dáme dohromady několik dílčích a potvrzených informací, můžeme si jeho podobu celkem dobře odvodit.

Především pro muže

První informace je spojena s tím, že daný kanál by měl cílit spíše na mužské publikum. Pokud se podíváme na specifikaci věku, tak na muže starší 25 let. Dále se dá očekávat, že půjde o pořady založené na českém základu. Spekuluje se tak buď o tom, že se použijí současné kanály a skladba nového bude založena na jednotlivých filmech a dalších pořadech. Dále se mluví i o možných zpožděných verzích daných kanálů. Stejně tak ale hraje roli i možnost něčeho nového, co muže v daném věku zajímá. Příkladem je třeba sport, kutilství, ale třeba i zajímavé dokumenty z oblasti historie, nebo také vědy a techniky. Na přesnější informace si zatím musíte počkat.

Aktuálně v tv světě
Pokud jde o měření sledovanosti, tak se dlouhé roky používá stále jeden osvědčený standard. Vybraní lidé jednoduše ..
22.08.2017
Není to tak dávno, co jsme odtajnili, že TV Nova chystá pro období podzimu roku 2017 jedno hlavní lákadlo. Jedná se o ..
17.08.2017
Už je to tady. Televizní kanály postupně zveřejňují své hlavní taháky, které budou spojeny s podzimním vysílacím ..
15.08.2017
Když se podíváme na seznam důležitých pořadů, se kterými přichází TV Nova na podzim, je nutno říci, že rozhodně ..
10.08.2017
Pokud je sport, který je u nás skutečně velmi oblíbený, je zcela pochopitelné, že se jedná o fotbal. Právě na ten lidé ..
08.08.2017
Z našich článků jste jistě již zjistili, že pokud bude pořad, na který chce TV Barrandov dlouhodobě sázet, tak to bude ..
06.08.2017
Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto ..
01.08.2017
Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na ..
27.07.2017
S informacemi o tom, že bude nutné postupem času přejít na vysílání DVB-T2 je u mnohých lidí slyšet hlavně názor, ..
25.07.2017
Polovina roku 2017 je za námi, což pochopitelně znamená i to, že se můžeme podívat, jak se dařilo jednotlivým ..
20.07.2017