Československá filmová společnost má v plánu expanzi

Pokud se podíváme na významné hráče na poli televizních kanálů, je zde rozhodně celkem dominující firma nesoucí název Československá filmová společnost. Tu vlastní Leoš Pohl, který není ve světě televize také žádným nováčkem. Aktuálně provozuje celou řadu celkem známých televizních kanálů. Pokud se podíváme na to, jaké to jsou, jedná se třeba o CS film, stejně jako jde o pořad s názvem CS mini. Dále nezapomínejme na Kinosvět, nebo celkem specifický Horor Film. Je vidět, že Československá filmová společnost toho nabízí celkem dost. A podle posledních informací to vypadá, že by tím rozhodně končit neměla.

Plánuje se nový kanál

O čem se mluví a co přesně má být v plánu? Současné informace jsou spojeny s tím, že Československá filmová společnost plánuje uvést nový televizní kanál. Půjde pochopitelně o stejný koncept, jako u všech ostatních. Kdo si ho bude chtít naladit, ten bude muset využívat některého ze satelitních nebo kabelových poskytovatelů. Půjde tedy o kanál, který bude placený. Co konkrétně na něm bude k vidění, to přesně není známo. Pokud si však dáme dohromady několik dílčích a potvrzených informací, můžeme si jeho podobu celkem dobře odvodit.

Především pro muže

První informace je spojena s tím, že daný kanál by měl cílit spíše na mužské publikum. Pokud se podíváme na specifikaci věku, tak na muže starší 25 let. Dále se dá očekávat, že půjde o pořady založené na českém základu. Spekuluje se tak buď o tom, že se použijí současné kanály a skladba nového bude založena na jednotlivých filmech a dalších pořadech. Dále se mluví i o možných zpožděných verzích daných kanálů. Stejně tak ale hraje roli i možnost něčeho nového, co muže v daném věku zajímá. Příkladem je třeba sport, kutilství, ale třeba i zajímavé dokumenty z oblasti historie, nebo také vědy a techniky. Na přesnější informace si zatím musíte počkat.

Aktuálně v tv světě
Nedávno jsme vás informovali o tom, co chystá na léto veřejnoprávní Česká televize. Jelikož se prázdniny ..
22.06.2017
Válečné téma je stále poměrně oblíbené a tak není divu, že se na televizích objevuje nejenom ve formě různých ..
20.06.2017
I vy jistě víte, že během léta je to na televizních obrazovkách vcelku nuda, jelikož se žádné nové pořady ..
15.06.2017
Pokud pravidelně sledujete TV Nova, jistě vám neuniklo několik posledních výzev, které souvisí s tím, že se můžete ..
14.06.2017
Televize Prima je aktuálně dvojkou v segmentu tuzemských komerčních televizí. I ona, podobně jako TV Nova přidává do ..
11.06.2017
Pokud je seriál, se kterým Česká televize rozhodně nešlápla vedle, potom je to zcela určitě Labyrint. Před nedávnem ..
07.06.2017
Také jste si již na svých televizorech všimli toho, že se vám zde objevil nový kanál, nebo jste byli informováni o tom, ..
06.06.2017
Tuzemská tvorba je na televizních obrazovkách poměrně vděčným tématem, a pokud ji máte také rádi, potom vám ji během ..
31.05.2017
V neděli, 21.5. bylo Mistrovství světa v hokeji 2017 definitivně ukončeno a bylo jasno o tom, kdo je úřadujícím ..
Komediální seriály jsou na obrazovce České televize většinou spojeny s úspěchem. A to hlavně z důvodu toho, že je ..
28.05.2017