Československá filmová společnost má v plánu expanzi

Pokud se podíváme na významné hráče na poli televizních kanálů, je zde rozhodně celkem dominující firma nesoucí název Československá filmová společnost. Tu vlastní Leoš Pohl, který není ve světě televize také žádným nováčkem. Aktuálně provozuje celou řadu celkem známých televizních kanálů. Pokud se podíváme na to, jaké to jsou, jedná se třeba o CS film, stejně jako jde o pořad s názvem CS mini. Dále nezapomínejme na Kinosvět, nebo celkem specifický Horor Film. Je vidět, že Československá filmová společnost toho nabízí celkem dost. A podle posledních informací to vypadá, že by tím rozhodně končit neměla.

Plánuje se nový kanál

O čem se mluví a co přesně má být v plánu? Současné informace jsou spojeny s tím, že Československá filmová společnost plánuje uvést nový televizní kanál. Půjde pochopitelně o stejný koncept, jako u všech ostatních. Kdo si ho bude chtít naladit, ten bude muset využívat některého ze satelitních nebo kabelových poskytovatelů. Půjde tedy o kanál, který bude placený. Co konkrétně na něm bude k vidění, to přesně není známo. Pokud si však dáme dohromady několik dílčích a potvrzených informací, můžeme si jeho podobu celkem dobře odvodit.

Především pro muže

První informace je spojena s tím, že daný kanál by měl cílit spíše na mužské publikum. Pokud se podíváme na specifikaci věku, tak na muže starší 25 let. Dále se dá očekávat, že půjde o pořady založené na českém základu. Spekuluje se tak buď o tom, že se použijí současné kanály a skladba nového bude založena na jednotlivých filmech a dalších pořadech. Dále se mluví i o možných zpožděných verzích daných kanálů. Stejně tak ale hraje roli i možnost něčeho nového, co muže v daném věku zajímá. Příkladem je třeba sport, kutilství, ale třeba i zajímavé dokumenty z oblasti historie, nebo také vědy a techniky. Na přesnější informace si zatím musíte počkat.

Aktuálně v tv světě
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017
Asi těžko by se našel někdo, kdo by neznal televizní kanál Šlágr. A to jak proto, jaká je na něm ke slyšení hudba, tak ..
14.10.2017
Čím chce TV Nova zaujmout v nejbližších dnech? Budou to zajímavé novinky, které budou pokračovat v prvotním trendu, ..
10.10.2017
Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního ..
08.10.2017
Dětských pořadů je na televizních obrazovkách stále více a více. Je to jednoduše proto, že jsou tolik vyhledávané. ..
03.10.2017
Je stále mnoho lidí, kteří nejsou zadaní. Někteří ale nevyužívají při hledání partnera jenom klasické osvědčené ..
01.10.2017
Volby se nezadržitelně blíží. Nechystají se na ně ale jenom politici, jelikož se na ně chystají se na ně pochopitelně ..
26.09.2017
Pokud se podíváme na to, kdo je jasnou jedničkou v oblasti tuzemského internetu, je to rozhodně společnost Seznam.cz. ..
22.09.2017
Prázdniny jsou obyčejně slabým obdobím a tak se už nějak počítá s tím, že sledovanost bude přece jenom nižší. A ..
20.09.2017
Česká televize je známá svou tvorbou, která dokáže pokrýt skutečně velkou oblast různorodých žánrů. A rozhodně ..
17.09.2017