Co chystá Nova na jaro?

Jaro se blíží nejenom podle informací v kalendáři, ale i podle toho, že se současné televizní stanice postupně předhánějí v tom, co nabídnou svým divákům v rámci jarní televizní nabídky. My se podíváme na to, s čím přijde TV Nova, která s jarním programem přijde poměrně brzy. A to už na konci měsíce února. Právě to je ten termín, kdy je v plánu odvysílat jednu z nejúspěšnějších show poslední doby. Je to Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně půjde už o třetí sérii tohoto pořadu a Nova má opět ambice stát se na delší dobu největším lákadlem v rámci hlavního vysílacího času. Pokud se podíváme na to, kdo bude v této show účinkovat, je to například Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková, Aleš Háma a Tatiana Vilhelmová.

Novinkou bude také Chart Show

I tento pořad je zbrusu nový, i když ho nevymyslela samotná Nova jako taková. Pořad má totiž kořeny v Německu, kde je oblíbeným licenčním pořadem. Jeho cílem jen podobně jako v předchozím případě hlavně pobavit a přinést možnost propojit zajímavé hosty s hudbou. A to vždy v rámci určitého konkrétního časového období, pro které byla typická konkrétní hudba. Celou show bude moderovat známá tvář, kterou je Libor Bouček. Co je třeba dodat, to je určitě i fakt, že tento pořad nedominuje jenom v Německu, ale je poměrně úspěšný také na Slovensku, kde se už nějakou dobu vysílá.

Co se zatím jenom chystá?

Kromě toho, že TV Nova odhalila to, co během jarního vysílání nabídne primárně, nezapomněla zmínit ani to, na čem se aktuálně zatím jenom pracuje. Bude se jednat o Příběhy českých zločinů. Za tímto pořadem stojí známý reportér Janek Kroupa. Mimo tohoto pořadu je třeba říci, že Nova připravuje již druhou řadu dokumentární reality show Holky pod zámkem, který je zaměřený na ženské věznice a jejich obyvatelky a jejich konkrétní příběhy, stejně jako jejich životní osudy.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017