ČT natáčí novou detektivku Černé jako smola

Televizní diváci a příznivci napínavého detektivního pátrání se mohou zaradovat. Veřejnoprávní televize se pustila do natáčení nového snímku Černé jako smola, kde si roli detektiva střihne herec Viktor Preiss. A bude se na co těšit.

Různé detektivky jsou na obrazovkách českých televizních stanic více než časté. A v poslední době přibývá i čím dál víc českých seriálů či filmů z policejního a kriminálního prostředí. Tato novinka bude jedním z nich. A určitě ne posledním.

Preiss v roli detektiva

Hlavní postavou filmu Černé jako smola bude komisař Vašátko (všiměte si jistě čistě náhodné podobnosti se jménem legendárního komisaře Vacátka), jehož si zahraje právě Preiss. Že mu divák uvěří každý pohyb i myšlenku, o tom svědčí i jeho úspěch v podobné roli v seriálu Clona. Nyní se ale spolu s malířem Horácem (představovaným Davidem Matáskem) vydá pátrat po vrahovi malířovy sousedky. Ta je jednoho dne z ničeho nic nalezena mrtvá. Vše nasvědčuje sebevraždě, ale Horác se s touto teorií odmítá smířit a snaží se pomoci policii vypátrat možného vraha. Ale není jim nakonec on sám? Policisté jsou o tom čím dál přesvědčenější a z bryndy může Horáce vytáhnout jen jeho přítel Vašátko.

Chystá se pokračování

To, jestli se vrah najde, a co se vlastně stalo, se diváci dozví až za několik měsíců. Film se totiž právě začal natáčet. Ovšem i jeho obsazení napovídá, že byste si ho neměli nechat uniknout. Objeví se v něm herci jako Jromír Dulava, Vanda Hybnerová, Igor Bareš či Jana Stryková. A kdo rád čte detektivky, určitě bude znát i jméno autorky předlohy, Hany Proškové.

I když je hotových teprve pár scén, už nyní je jasné, že film tímhle jedním příběhem neskončí. Vedení České televize otevřeně mluví o tom, že se vzápětí začne točit další detektivní snímek – a v hlavních rolích se opět objeví Viktor Preiss jako komisař Vašátko a David Matásek jako malíř Horác. A zapletou se do další podivné vraždy. Takže o zajímavou podívanou jistě ani tentokrát nebude nouze.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017