ČT spouští reality show S ČT Sport na vrchol

Už před nějakým časem jste se na těchto stránkách mohli dočíst o chystané soutěži na pomezí reality show nazvané S ČT Sport na vrchol. Nyní jde vše do finále a od 16. ledna tato sportovní show pro amatérské lyžaře a milovníky zimních sportů konečně startuje. Není to zdaleka první ročník, ale už pátý, a tak už mají organizátoři jasnou vizi, jak vše bude probíhat. Všichni, kdo milují lyžování a jsou soutěživí, si mohou poměřit své síly s ostatními amatéry. A svou příležitost dostanou i rodinné týmy a děti. Vše začíná už tento pátek v Peci pod Sněžkou a přihlásit se může každý, kdo není členem profesionálního lyžařského svazu. Připraveny jsou nejrůznější disciplíny, vše je děleno do věkových kategorií a soutěží se každý týden vždy v pátek i v sobotu. A to ne jen na jednom místě České republiky.

Pro diváky i sportovce

Do samotné soutěže se mohly a mohou hlásit rodiny, pro které jsou připraveny speciální závody – a pak také děti do 12 let věku, které mají vyhrazenou vždy sobotu. Klání se koná v celkem sedmi alpských disciplínách, a to nejen v Peci pod Sněžkou, ale celkem v osmi střediscích po celé republice. Soutěž potrvá dohromady sedm týdnů s tím, že z každého „kola“ vzejdou rovnou dva vítězové – muž a žena. Ti se posléze zúčastní jakéhosi pětidenního soustředění a vítězové pak postoupí do finále, které bude taktéž probíhat dva dny. Vše bude atraktivní i pro televizní diváky, kteří jsou nadšenci do lyžování – na ČT Sport bude velká část závodů vysílána a půjde tak o zajímavou podívanou i pro ty, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí účastnit.

Atraktivní ceny

Co je pro aktivní účastníky těchto „her“ asi nejzajímavější, jsou ceny, které mohou získat. ČT sice má za cíl přivést takto lidi k aktivnímu trávení volného času, ale zároveň chce účastníky i motivovat. Výhrou proto není diplom, ale ani velké peníze. Ti, co zvítězí, se ovšem mohou zúčastnit Mistrovství České republiky v alpských disciplínách. A smutnit nemusí ani ti, co nelyžují – v létě se koná obdobná soutěž, akorát pro cyklisty.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017