Další změna v Top Star magazínu

Společenský magazín vysílaný na Primě pod názvem Top Star čekají další změny. Konkrétně jde o odchod současné moderátorky. Pokud sledujete tento pořad pravidelně, jistě víte, že je zde již zhruba dva roky jednou z hlavních postav Iva Kubelková. Ta se však nyní s pořadem rozloučí. Postihne ji tak stejný osud, jako některé její předchůdkyně, mezi které se řadí třeba Mahulena Bočanová a také Gabriela Partyšová. Kdo ji nahradí zatím není známo. A to i proto, že samotný pořad by měl projít poměrně razantní změnou.
Ze dne na týden
Aktuálně je pořad Top Star vysílán každý den, což by se podle některých informací mělo změnit. Konkrétně by mělo dojít k tomu, že půjde jenom o týdeník, který tak bude mapovat to nejdůležitější, co se ve světě celebrit za uplynulých 7 dní událo. Ostatně v souvislosti s tvorbou pořadu to není jediná změna, jelikož minulý měsíc došlo k tomu, že si Prima již magazín Top Star natáčí sama, ačkoliv dříve to zajišťovala externí produkce. Co se však změní do podzimního období, je zatím ve hvězdách, jelikož Prima nic konkrétního ani neuvedla, ani nepotvrdila, nebo na opak nevyvrátila.
Uvažuje se i o přejmenování VIP zpráv
Rozhodně nesmíme zapomenout ani na druhá pořad podobného ražení, který nese název VIP zprávy. I ty jsou zaměřeny hlavně na svět celebrit. A co nás může čekat v souvislosti s nimi? Především to, že je může čekat přejmenování. Aby nebylo zmatků málo, spekuluje se nad názvem Top Star. A co s tím původním? Ten ponese název „Top Star magazín“ a měl by být vysílán, jak jsme zmínili, vždy jednou týdně. Naopak přejmenované VIP zprávy by měly být k dispozici tak jako doposud, tedy v rámci zpravodajského vysílání Primy. Zda se ještě něco změní, to se musíme počkat na následující týdny. Zatím to vypadá, že úplně jasno v tom nemá ani televize – nebo se snaží změny tajit.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017