Euro 2016 bude na ČT

Pokud patříte mezi sportovní fanoušky, jistě vás v poslední době štvou informace o tom, že celou řadu sportovních přenosů je možné sledovat jenom prostřednictvím placených kanálů. Naštěstí to neplatí o všech sportech. Pokud jste milovnici fotbalu, potom vás můžeme potěšit zprávou, že Euro 2016 se bude vysílat na kanálech České televize. A jelikož jde o televizi veřejnoprávní, je samozřejmě jasné, že to bude zdarma. A to jak v rámci klasického vysílání, tak samozřejmě také prostřednictvím online přenosů. Skvělá zpráva pro každého, kdo nechce, aby mu unikl byť jenom jediný zápas.

ČT nabídne celkem 51 duelů

Samotné Euro 2016 začíná přesně 10. června a bude končit ve stejné datum, o měsíc později. A stejně samozřejmě bude ČT vysílat i své zápasy. Dle vysílacího plánu bychom se tak na obrazovkách měli setkat s celkem 51 duely. A to nejenom v rámci přímých přenosů, ale samozřejmě také v rámci celé řady záznamů. Jako diváci tak budeme mít šanci poznat všech 24 týmů, kteří si na daném šampionátu budou moci zahrát.

Zpět k tradici

Pokud se podíváme do historie, tak veškeré kontinentální šampionáty patřily vždy veřejnoprávním televizím. Tedy až na výjimku, která se konala v roce 2008. To Euro vysílala televize Prima. Nutno říci, že nesklidila příliš mnoho pozitivních ohlasů. Vypadá to tedy, že ČT chce opět pokračovat v započaté historii. A ta se začala psát už v roce 1968.

Česká televize však nepočítá jenom s tím, vysílat samotné zápasy. Pokud na šampionát postoupí také Česká republika, má samozřejmě v plánu přidat také bohatý doprovodný program, který bude spojený právě s informacemi o našem mužstvu. A to jak s informacemi historickými, tak i současnými. A jelikož je fotbal spolu s hokejem sport číslo jedna, je jasné, že jeho vysílání na kanálech České televize logicky vítá většina obyvatel naší země!

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017