GEN se dočká čtvrté řady

Česká televize má několik zajímavých a poučných pořadů, které bývají spojeny především s unikátními lidmi z různých oborů. Zařadit sem můžeme také pořad GEN, který jsme sice nějakou dobu na obrazovkách ČT neviděli, ale to by se mělo v následující době co nejrychleji změnit. V plánu je totiž čtvrtá řada, která by měla opět vzniknout pod vedením producenta, kterým není nikdo jiný, než Fero Fenič. Tento producent a jeho tým se již v minulosti postarali o to, že natočil celkem 284 jednotlivých dílů. Pokud se podíváme do minulosti, tak úplně první díl byl k vidění už v roce 1993. A to jasně ukazuje, jak zajímavý GEN skutečně je.

Nejrozsáhlejší dokument České televize

Nejenom v souvislosti se stářím, ale i v souvislosti s počtem jednotlivých dílů musíme říci, že GEN je nejrozsáhlejším dokumentem v historii celé České televize. Objevují se v něm výhradně osobnosti tuzemské, což napovídá i sám název pořadu. Zkratka GEN je totiž Galerie Elity Národa. Pokud se podíváme na úplný začátek, tak první představenou osobou byl Václav Klaus. Poslední dosud odvysílaný díl a jeho premiéra byla v ČT k dispozici před několika lety. A jelikož dle tvůrců společnost stále potřebuje zajímavé a pozitivní vzory, bude natáčení v nejbližších dnech realizováno.

Na koho se můžeme těšit?

Známo už je i to, komu se Fero Fenič bude v pořadu GEN věnovat. A začne skutečně velmi zajímavě, jelikož hned první díl čtvrté série bude věnován političce, kterou je Madeleine Allbrightová-Korbelová. Dále se setkáme třeba s hercem Viktorem Preissem, Petrem Pithartem, Dominikem Dukou, nebo Danou Drábovou či Josefem Somrem. Daných osobností bude ale mnohem více. Velkou zajímavostí je také to, že jednotlivé díly má na starosti také jiný režisér, což následně vede i k tomu, že mohou nabídnout také různorodé pohledy, díky čemuž se může samotný GEN stávat natolik unikátním a natolik zajímavým a v podstatě také celkem netradičním pořadem pro mnoho televizních diváků.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017