IPTV Kuki má v plánu rozšíření

IPTV neboli internetové televize jsou v dnešní době celkem žádanou možnost, jak sledovat televizi. Nutno říci, že vzhledem k možné oblibě je jasné, že někteří poskytovatelé se snaží zacílit na veřejnost stále více. A právě to je příklad IPTV Kuki, která přichází s novinkou. Jakou konkrétní? Plánuje rozšíření na zařízení označovaná jako Shield TV. Jde o cestu, jak bude možné vytěžit ze sledování skutečně maximum, a to i s ohledem na plánovaný budoucí přechod na DVB-T2, který bude spojený s nutností koupit si nový set-top-box. Tedy pokud ho již televize nemá zabudovaný.

Součástí nabízených televizí

Pokud se na novou technologii označovanou jako Shield TV podíváme blíže, tak je nutné říci, že právě aplikace IPTV Kukina daných televizních obrazovkách již bude přeinstalována. A to pochopitelně znamená možnost budoucího využití již nyní. Jde tedy o celkem zajímavý budoucí krok, který by se této internetové televizi mohl vyplatit. Ostatně to platí i o tom, že v rámci svých televizí si různé dané aplikace zapíná stále více lidí. A je to třeba Netflix, stejně jako neméně známý Amazon. U nás by IPTV Kuki pochopitelně nabídla tuzemský obsah, což rozhodně mnoho lidí přiláká.

Nechybí ani dnes běžné samozřejmosti

Pokud se na IPTV Kuki máme podívat blíže, nezapomínejme na to, že už nyní nabídne ve svém standardu klasická lákadla, která lidé považují za samozřejmost. Začít musíme například bohatým výběrem kanálů. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož opomíjet pochopitelně nesmíme ani HD vysílání, které se dnes stává také standardem. Vše můžeme doplnit i informací o tom, že není problémem ani nelineární sledování. Tedy takové, kdy máte jako diváci možnost posouvat si program v čase, stejně jako ho můžete i nahrávat. Už nyní je tedy Kuki celkem zajímavou alternativou díky spolupráci se společností Nvidia by se mohla vyhoupnout ještě o něco výše.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017