Jak se daří novinkám na televizních obrazovkách?

Většina televizí stále přichází s řadou novinek. A to hlavně v souvislosti s tím, že neustále produkují řadu svých pořadů, které mají za cíl zaujmout. Pokud se podíváme na několik aktuálních novinek, je určitě třeba říci, že se jim poměrně daří. Nejprve se podívejme na Českou televizi a její pořad Star Dance. Ten sice zase až tak velkou novinkou není, jelikož už se nějaký čas vysílá a navíc nejde o první sérii. Přesto nedávno začala a tak se můžeme podívat na to, jaký má úspěch. A ten je rozhodně velký, jelikož v rámci sledovanosti můžeme říci, že si pořad drží stabilně diváckou základnu, která v daný čas překračuje milion diváků. A to je určitě velmi pěkné číslo.

Jak se daří Primě?

I TV Prima přišla na obrazovky s novinkou, a tak se můžeme společně podívat na to, jak konkrétně se jí dařilo. Nejprve si představme, že se jedná o kriminálku s celkem jednoduchým názvem Polda. Jelikož tento žánr poměrně táhne, je více než jasné, že zde i Prima mohla počítat s celkem dobrou diváckou základnou. Podíváme-li se na měření, které proběhlo u populace starší patnácti let, můžeme říci, že podíl byl necelých dvacet procent. Pokud tuto hodnotu převedeme na konkrétní číslo, můžeme říci, že seriál Polda slevovalo necelých 840 tisíc diváků. A to je hodnota poměrně zajímavá, jelikož jde o čísla vyšší, než u jiných kriminálek právě na TV Prima.

S novinkou přišla i ČT 1

Jak jsme vás již informovali, novinku si pro diváky připravila i veřejnoprávní televize. Tedy kanál ČT 1, Konkrétně se jedná o seriál Cosmo, který je vysílán v neděli, ale v poměrně pokročilejším čase. Ten začíná až po půl desáté večer. Přesto můžeme říci, že se této novince celkem dařilo, jelikož pořad sledovalo necelých 500 000 diváků, kteří byli starší patnácti let. To je vzhledem k vysílacímu času rozhodně dobrý úspěch, v porovnání s konkurencí.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017