Jaké další posily z NHL na MS uvidíme?

Jelikož MS v hokeji začíná za několik posledních dní, je více než jasné, že trenér Vladimír Vůjtek má plné ruce práce s tím, aby dokázal vytvořit skutečně vítěznou sestavu. Kromě jmen, v rámci kterých už má jasno se poohlíží také po řadě dalších hráčů, kteří by měli náš kádr posílit. Pokud jde o konkrétní jména, je třeba říci, že se jedná o hráče z NHL, které pustil nejenom jejich domovský tým, ale pustil je také týmový lékař. Díky tomu je jasné, že se daní hráči objeví i v základním kádru.

Na koho se můžeme těšit?

Podívejme se společně na jména, která už jsou v podstatě potvrzená a o kterých můžeme hravě říci, to, že je v základním kádru uvidíme. Prvním jmenovaným je určitě celková stálice našeho týmu, a to Tomáš Plekanec. Ten ale nebude jedinou aktuálně poptávanou posilou z NHL. Stejně tak by ho měl doplnit třeba i David Pastrňák, stejně jako Jiří Sekáč. Pokud vás zajímají i jejich domovské týmy, potom je třeba říci, že Plekanec hraje v týmu Montreal Canadiens, Pastrňák je vidět v dresu Bostonu a Sekáč sice v poslední době několik týmů vystřídal, ale aktuálně je platným hráčem celku Anaheim Ducks. A tato trojice by tedy měla podle posledních zpráv pomoci i naší reprezentaci.

Ne každý může přijet

Trenér Vůjtek samozřejmě myslel i na řadu dalších jmen, které by mohly náš kádr obohatit a díky čemuž bychom mohli mít dobře našlápnuto k medaili. Bohužel ať už rozhodnutím týmu, nebo rozhodnutím týmového doktora řada hráčů musela odmítnout. A mezi nimi se objevila třeba taková jména, jako Ondřej Pavelec, stejně jako David Krejčí a dále také Jakub Nakládal. U této trojice jmen je již nyní stoprocentně jasné, že náš kádr neobohatí. A to i přesto, že se všichni tři vyjádřili, že vy reprezentovat chtěli. Bohužel to není možné. A koho Vůjtek bude ještě vyhlížet a kontaktovat? Nechme se překvapit. Rozhodně ale tato jména nebudou ta poslední.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017