Kdo v rámci MS v hokeji 2017 postoupil do čtvrtfinále

A je to tady. Základní skupiny MS v hokeji 2017 jsou odehrány a tak je definitivně jasno o tom, kdo postupuje do čtvrtfinále. A začněme potěšující zprávou, která je spojena s tím, že se do něho dostal i Český výběr. A to i přesto, že v rámci skupiny prohrál se Švýcarskem a Kanadou a také lehce zaváhal proti Finsku. Přesto se nám podařilo udržet se v rámci naší skupiny mezi první čtveřicí, která má jistotu postupu. A jak tedy bude čtvrtfinále vypadat? Podívejme se.

Paříž

Nejprve začněme zápasy, které se odehrají v Paříži. Právě zde odehraje čtvrtfinále náš tým, za kterým přijede tým Ruska. To je pro naše hráče celkem výhodné, jelikož budeme mít jistotu toho, že není nutné kamkoliv přejíždět a tak budeme hrát v hale, na kterou jsme byli doposud zvyklí. Pokud plánujete našemu týmu fandit, potom připomeňme, že hrajeme už odpoledne, tedy konkrétně v 16:15.

Druhý, tedy večerní zápas, který se v Paříži odehraje a který začne ve 20:15, bude spojený s týmy Švýcarska a Švédska. I zde se tedy jasně rozhodne o tom, kdo postoupí dále a kdo bohužel bude nucený odjet domů. Týmy mají celkem rovnocenné šance a tak musíme říci, že daný zápas bude zcela určitě celkem zajímavý z diváckého hlediska.

Kolín nad Rýnem

Pojďme také do Německa, kde už je také přesně známo to, kdo a s kým bude hrát. Pokud začneme odpoledním zápasem, tak v tom se utkají Spojené státy americké, proti kterým nastoupí celek Finska. Zápas začíná stejně jako ten pařížský v 16:15. A kdo nám zbývá na večerní zápas, který se v Německu odehraje ve 20:15? Bude to tým Kanady, která si udělá výlet za čtvrtým postupujícím z druhé skupiny. Jedná se o tým Německa, které potěšilo domácí fanoušky, jelikož se týmu podařilo postoupit. I když nutné je říci, že Kanada je poměrně silným soupeřem a tak se dá očekávat, kdo bude v tomto utkání jasným favoritem.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017