Kovandová odchází z televize

Poslední dva roky působila ve zlínské redakci České televize Blanka Kovandová, která byla považována nejenom zas známou, ale také za zkušenou redaktorku. V samotném Zlíně pracovala dva roky. Nyní se rozhodla svou práci ukončit. I když dle jejích slov se jedná o krásnou práci, která ji baví, má nyní spíše rodinný povinnosti, kterým se chce věnovat. V souvislosti s tím si našla i méně zatěžující a jistě i méně stresující zaměstnání. Bude v místním městském divadle, a to na pozici šéfky oddělení vnějších vztahů. Své práci se tedy zcela nevyhne, jelikož na starost bude mít hlavně komunikační a také marketingovou strategii celého divadla.

Česká televize nebyla jedinou

Podíváme-li se na řadu pracovních zkušeností Blanky Kovandové, musíme říci, že Česká televize rozhodně nebyla jedinou televizí, ve které působila. Mnozí ji jistě znají také jako redaktorku televize Nova, kde působila celých pět let.  Znát ji můžeme tako redaktorku deníku právo, kde byla zaměstnána dokonce celých 8 let. Pokud se podíváme na začátky její kariéry, byla třeba i moderátorkou v rádiu Publikum, stejně jako redaktorkou podnikových novin ve společnosti Svit. Z hlediska profesních zkušeností a dobře odvedené práce můžeme narovinu říci, že Česká televize přijde o velmi významného a také velmi zkušeného zaměstnance, který má zkušenosti z celé řady oblastí a oborů.

Náhrada zatím není

Česká televize se k danému odchodu nijak nevyjádřila. Jistě se jednalo o oboustranně pozitivní spolupráci, které bude ČT zcela určitě chybě. Zatím není jasné, kdo by měl Blanku Kovandovou nahradit. Ani k tomu se televize nijak nevyjádřila. Nám nezbývá než doufat, že to bude někdo stejně zkušený, jelikož jedině tak bude zajištěna kvalita zpravodajství, která poslední roky vznikala na Zlínsku, i v následujícím období. Pokud k tomu dojde, mnoho televizních diváků samotnou změnu jistě ani nezaregistruje.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017