Kriminálka Anděl se dočká čtvrtého pokračování

Pokud je nějaký seriál, který se v posledních letech televizi Nova skutečně povedl, potom je to určitě kriminálka Anděl. Tento seriál z policejního prostředí zaujal mnoho diváků, kteří si spolu se zkušenými policisty a detektivy procházeli jednotlivé případy, které se odehráli na půdě hlavního města, popřípadě v jeho okolí. A aktuálně se ve filmových ateliérech nedaleko pražských Holešovic chystá další pokračování, a to již čtvrtá série. Samozřejmostí by mělo být stálé herecké obsazení, které doplní i nové tváře. Jednou z nejvýznamnějších by tak měla být jistě i Zlata Adamovská.

Tím nejzajímavějším, co celá tato nová řada slibuje, budou právě ony zločiny. Ty se totiž nechali inspirovat skutečnými událostmi, a to nejenom v Praze. A stejně, jako se dané vraždy staly, tak se bude stejným směrem ubírat i práce samotných detektivů, kdy v hlavní roli najdeme Martina Stropnického, Marka Taclíka, nebo Davida Švehlíka a Martina Hofmana. Se všemi těmito herci se diváci mohli setkávat i v předchozích třech řadách, které rozhodně patřily mezi velmi úspěšné. A to je samozřejmě hlavní důvod k tomu, proč v tomto směru i nadále pokračovat dále.

Navíc, je Kriminálka Anděl jako jeden z mála kriminálních seriálů poměrně hojně konzultován se skutečnými odborníky a skutečnými kriminalisty, což dává každému díly větší pocit autenticity. Díky tomu tak může být i mnohem lépe vidět skutečné práce kriminalistů, které je mnohem detailnější a mnohem pomalejší, než jsme zvyklí u mnohých zahraničních seriálů, kde vyhodnocení pachových nebo stop DNA trvá pár desítek minut, maximálně hodit. I neznalý divák se tak bude moci lépe seznámit s tím, jak složitá může práce kriminalisty být. A pokud jste tedy byli fanoušci tohoto seriálu a jeho předchozích řad, rozhodně se těstě i na tuto další, jelikož jak říká samotný producent David Musil, určitě je v tomto ohledu o co stát.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017