Kriminálky budou na ČT stále dominovat

Více než 400 nových pořadů. Přesně tolik schválila Česká televize v minulém roce. Ty budou samozřejmě produkovány postupně, v následujících několika letech. Už nyní se však objevují první zprávy spojené s tím, o jaká hlavní témata půjde. Pokud se aktuálně podíváme na několik novinek, se kterými ČT přišla v minulých letech, mají jedno společné. Jsou to detektivky a kriminální příběhy. A jelikož ty lákají diváky stále více, je jasné také to, že právě tento směr si veřejnoprávní televize uchová i nadále. Podívejme se společně na to, co konkrétně chystá.

Důraz na kriminální minisérie

Ty se staly především v posledních letech velmi oblíbené. Jedná se o příběh rozdělený do několika dílů, který nepostrádá napětí, zajímavé lokace, ale i zajímavé případy. Pokud se podíváme na novinky, které v tomto směru Česká televize připravuje, bude to určitě minisérie Vzteklina odehrávající se na Šumavě, bude to Svět pod hlavou odehrávající se v osmdesátých letech v Sokolově, stejně jako to bude Krev démona. Zde už název jasně ukazuje, že půjde spíše o dílo mysteriózního charakteru.

Chybět by nemělo ani třídílné psychologické drama Spravedlnost, kde se v hlavní roli objeví Ondřej Vetchý. I v předchozích jmenovaných dílech se však budeme moci těšit na celou řadu rozhodně zajímavých a unikátních herců.

Nezapomíná se ani na seriály

Z hlediska kriminálních novinek nesmíme zapomínat také na kriminální seriály. Tou hlavní novinkou bude Inspektor Max, kde si hlavní roli zahraje známý Juraj Kukura. Jak už napovídá samotné obsazení hlavní postavy, ČT se na výrobě tohoto seriálu nebude podílet sama. Spojí své síly se slovenskou veřejnoprávní televizí, se kterou natočí společné dílo. A to podle námětu nejenom zmíněného Kukury, ale i podle námětu Ivana Hubače. I zde Česká televize označuje, že jako diváci a milovníci kriminálek rozhodně nebudeme zklamáni. Nechme se tedy překvapit.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017