Láďa Hruška bude na Primě

Relace nesoucí název Levně a chutně rozhodně vzbuzovala mnoho emocí. Mnozí braly dané recepty jako skvělou inspiraci, jiní je logicky nenáviděli. Co však bylo s touto poměrně oblíbenou relací spojeno, to byl Láďa Hruška. Ten se díky svým receptům stal natolik známým, že došlo i na vydání knihy. Vše však dospělo až do bodu, kdy se s Novou dále nedomluvil na další spolupráci a z televize odešel. Dlouho o něm nebylo téměř slyšet, až do současné doby. Bylo totiž oznámeno, že se objeví na konkurenční televizi, kterou je TV Prima.

Opět vaření? Nyní ne

I když se mnozí ptají, zda bude daný pořad opět zaměřený na vaření, musíme říci, že nikoliv. Tedy abychom byli konkrétní, vařit se v něm čas od času může. Spíše ale půjde o novou obdobu tradičního receptáře. Tedy pořadu, který bude zaměřen hlavně na kutily, stejně jako na každého, kdo hledá zajímavé nápady spojené třeba s údržbou zahrady, nebo zvelebením našeho bytu. Všechny tyto konkrétní informace již zazněli i na obrazovce TV Prima, čímž bylo potvrzeno, že se Hruška na televizní obrazovky skutečně vrátí. Konkrétní název pořadu zatím není znám, stejně jako jeho konkrétní koncept. Co však v plánu není, to je přímé napodobování konceptu, se kterým byl dlouho úspěšný Přemek Podlaha.

Snaha konkurovat Nově

Nebylo žádným tajemstvím, že Láďa Hruška již měl v jednom z kutilských pořadů v minulosti vystupovat. Jednalo se o pořad Rady ptáka Loskutáka, kde ho nakonec kvůli rozporům s televizí nahradil Petr Rychlý. TV Prima se tak chopila příležitosti a nejenom že navázala na předchozí nabídku konkrétního angažmá, ale bude se snažit logicky také o to, aby právě její kutilský a zahrádkářský pořad Novu porazil. A kdy se plánuje start vysílání? Zatím to není známo. Dá se ale očekávat, že to může být hned po prázdninách, kdy se televize předhánění v jednotlivých novinkách, které uveřejní.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017