Manéž Bolka Polívky ČT nevylučuje

Pokud bychom se podívali na pořady z oblasti televizní zábavy, jenom těžko bychom našli tak úspěšný model, jako byl pořad Manéž Bolka Polívky. Podíváme-li se do minulosti, tak tan úplně první byl natočen a odvysílán již v roce 1987. Od té doby probíhalo natáčení a vysílání doslova nepřetržitě a pravidelně. A to vše až do roku 2014, kdy byl odvysílán zatím poslední premiérový díl. Od té doby sice žádný nový natočen nebyl, což ale nemusí znamenat, že by se definitivně končilo. Tedy alespoň to naznačují zprávy jak od hlavního protagonisty, kterým je Bolek Polívka, tak to nepotvrdila ani samotná Česká televize.

Chyba v komunikaci?

Podíváme-li se na vzájemnou komunikaci známého a úspěšného herce, a samotné televize, musí nám být jasné, že buď je problém v komunikaci, nebo v rámci smluvního vztahu. ČT se hájí tím, že už v červenci vyjádřila souhlas s možností natočit další díly a že čeká na konkrétní námět. Přitom sám Bolek Polívka a jeho tým se vyjádřil ve smyslu, že Česká televize další díl, který by mel pořadové číslo 54, již nechce. Poslední zprávy ale ukazují, že se spolupráce možná přece jenom naváže. A to s ohledem na to, co se chystá.

Samostatné živé turné

Jelikož byl pořad Manéž Bolka Polívky poměrně oblíbený a mnozí diváci by ho rádi ještě viděli ve zcela novém a neokoukaném provedení, vydává se sám Polívka na šestidílné turné, v rámci kterého si pozval i řadu zajímavých hostů. Mezi nimi se objeví třeba Pavel Liška, Milan Lasica, stejně jako i kapela Horkýže Slíže. Turné samotné by mělo začít už v únoru. Pokud se televize rozhodne využít ho k tomu, aby získala dalších šest dílů k odvysílání, určitě se na Polívkův humor budeme moci těšit i v případě, kdy osobní návštěvu neplánujeme a tak budeme raději vše sledovat v rámci televizních obrazovek. Kdy a zda vůbec ale vlivem zhoršené komunikace zkrátka nevíme.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017