Mistrovství světa v hokeji 2017 je u konce. Jak vše dopadlo?

V neděli, 21.5. bylo Mistrovství světa v hokeji 2017 definitivně ukončeno a bylo jasno o tom, kdo je úřadujícím králem, tedy mistrem světa. Pokud jste nesledovali nijak pravidelně, potom musíme říci, že MS v hokeji vyhrálo Švédsko. Tomu se podařilo porazit Kanadu, a to v poměrně vypjatém zápase. Ten se nerozhodl ani v základní části, ani v prodloužení a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Napínavé bylo i odpolední utkání o třetí místo, ve kterém se utkalo Finsko s Ruskem. Severský tým však nakonec na sbornou nestačil a Rusko tak získalo třetí místo s výsledkem 3:5.

Jak se dařilo našemu týmu?

V základní skupině hrál celkem uspokojivě, ale na závěr jsme bohužel prohráli se Švýcarskem. A to znamenalo, že jsme se ve čtvrtfinále utkali s týmem Ruska. A jelikož jde o silného a kvalitního soupeře, byly šance na postup celkem malé. K zázraku bohužel nedošlo a tak jsme ve čtvrtfinále prohráli s výsledkem 3:0. V celkovém pořadí týmů nám aktuálně patří sedmé místo, což vzhledem k tomu, jaké kvality jsme měli v minulosti, není příliš dobré umístění. Na druhou stranu jsme se do čtvrtfinále probojovali ze třetího místa, což není zase až tak úplněnejhorší výsledek.

Kdo si příští rok nezahraje?

Ty nejlepší týmy znáte. Nyní se podívejme také na to, kdo si příští rok bohužel Mistrovství světa v hokeji nezahraje. Je to vždy poslední tým každé skupiny. Ve skupině A je to Itálie, i když nutno dodat, že riziko vypadnutí celkem výrazně stálo nad Slovenskem, kterému se kvůli mladému a nezkušenému týmu téměř vůbec nedařilo. Až v podstatě na poslední chvílispadla na chvost tabulky Itálie. Pokud jde o naši skupinu, tedy skupinu B, tak z ní vypadává tým Slovinska. Tomu se podařilo získat během bojů v základní skupině jenom jeden jediný bod, což na záchranu nestačí. A to i proto, že na posledním místě je Bělorusko, kterému se podařilo nesbírat celých 7 bodů.

Aktuálně v tv světě
Pokud jde o měření sledovanosti, tak se dlouhé roky používá stále jeden osvědčený standard. Vybraní lidé jednoduše ..
22.08.2017
Není to tak dávno, co jsme odtajnili, že TV Nova chystá pro období podzimu roku 2017 jedno hlavní lákadlo. Jedná se o ..
17.08.2017
Už je to tady. Televizní kanály postupně zveřejňují své hlavní taháky, které budou spojeny s podzimním vysílacím ..
15.08.2017
Když se podíváme na seznam důležitých pořadů, se kterými přichází TV Nova na podzim, je nutno říci, že rozhodně ..
10.08.2017
Pokud je sport, který je u nás skutečně velmi oblíbený, je zcela pochopitelné, že se jedná o fotbal. Právě na ten lidé ..
08.08.2017
Z našich článků jste jistě již zjistili, že pokud bude pořad, na který chce TV Barrandov dlouhodobě sázet, tak to bude ..
06.08.2017
Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto ..
01.08.2017
Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na ..
27.07.2017
S informacemi o tom, že bude nutné postupem času přejít na vysílání DVB-T2 je u mnohých lidí slyšet hlavně názor, ..
25.07.2017
Polovina roku 2017 je za námi, což pochopitelně znamená i to, že se můžeme podívat, jak se dařilo jednotlivým ..
20.07.2017