Mistrovství světa v hokeji 2017 je u konce. Jak vše dopadlo?

V neděli, 21.5. bylo Mistrovství světa v hokeji 2017 definitivně ukončeno a bylo jasno o tom, kdo je úřadujícím králem, tedy mistrem světa. Pokud jste nesledovali nijak pravidelně, potom musíme říci, že MS v hokeji vyhrálo Švédsko. Tomu se podařilo porazit Kanadu, a to v poměrně vypjatém zápase. Ten se nerozhodl ani v základní části, ani v prodloužení a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Napínavé bylo i odpolední utkání o třetí místo, ve kterém se utkalo Finsko s Ruskem. Severský tým však nakonec na sbornou nestačil a Rusko tak získalo třetí místo s výsledkem 3:5.

Jak se dařilo našemu týmu?

V základní skupině hrál celkem uspokojivě, ale na závěr jsme bohužel prohráli se Švýcarskem. A to znamenalo, že jsme se ve čtvrtfinále utkali s týmem Ruska. A jelikož jde o silného a kvalitního soupeře, byly šance na postup celkem malé. K zázraku bohužel nedošlo a tak jsme ve čtvrtfinále prohráli s výsledkem 3:0. V celkovém pořadí týmů nám aktuálně patří sedmé místo, což vzhledem k tomu, jaké kvality jsme měli v minulosti, není příliš dobré umístění. Na druhou stranu jsme se do čtvrtfinále probojovali ze třetího místa, což není zase až tak úplněnejhorší výsledek.

Kdo si příští rok nezahraje?

Ty nejlepší týmy znáte. Nyní se podívejme také na to, kdo si příští rok bohužel Mistrovství světa v hokeji nezahraje. Je to vždy poslední tým každé skupiny. Ve skupině A je to Itálie, i když nutno dodat, že riziko vypadnutí celkem výrazně stálo nad Slovenskem, kterému se kvůli mladému a nezkušenému týmu téměř vůbec nedařilo. Až v podstatě na poslední chvílispadla na chvost tabulky Itálie. Pokud jde o naši skupinu, tedy skupinu B, tak z ní vypadává tým Slovinska. Tomu se podařilo získat během bojů v základní skupině jenom jeden jediný bod, což na záchranu nestačí. A to i proto, že na posledním místě je Bělorusko, kterému se podařilo nesbírat celých 7 bodů.

Aktuálně v tv světě
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017
Asi těžko by se našel někdo, kdo by neznal televizní kanál Šlágr. A to jak proto, jaká je na něm ke slyšení hudba, tak ..
14.10.2017
Čím chce TV Nova zaujmout v nejbližších dnech? Budou to zajímavé novinky, které budou pokračovat v prvotním trendu, ..
10.10.2017
Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního ..
08.10.2017
Dětských pořadů je na televizních obrazovkách stále více a více. Je to jednoduše proto, že jsou tolik vyhledávané. ..
03.10.2017
Je stále mnoho lidí, kteří nejsou zadaní. Někteří ale nevyužívají při hledání partnera jenom klasické osvědčené ..
01.10.2017
Volby se nezadržitelně blíží. Nechystají se na ně ale jenom politici, jelikož se na ně chystají se na ně pochopitelně ..
26.09.2017
Pokud se podíváme na to, kdo je jasnou jedničkou v oblasti tuzemského internetu, je to rozhodně společnost Seznam.cz. ..
22.09.2017
Prázdniny jsou obyčejně slabým obdobím a tak se už nějak počítá s tím, že sledovanost bude přece jenom nižší. A ..
20.09.2017
Česká televize je známá svou tvorbou, která dokáže pokrýt skutečně velkou oblast různorodých žánrů. A rozhodně ..
17.09.2017