Mistrovství světa v hokeji 2017 je u konce. Jak vše dopadlo?

V neděli, 21.5. bylo Mistrovství světa v hokeji 2017 definitivně ukončeno a bylo jasno o tom, kdo je úřadujícím králem, tedy mistrem světa. Pokud jste nesledovali nijak pravidelně, potom musíme říci, že MS v hokeji vyhrálo Švédsko. Tomu se podařilo porazit Kanadu, a to v poměrně vypjatém zápase. Ten se nerozhodl ani v základní části, ani v prodloužení a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Napínavé bylo i odpolední utkání o třetí místo, ve kterém se utkalo Finsko s Ruskem. Severský tým však nakonec na sbornou nestačil a Rusko tak získalo třetí místo s výsledkem 3:5.

Jak se dařilo našemu týmu?

V základní skupině hrál celkem uspokojivě, ale na závěr jsme bohužel prohráli se Švýcarskem. A to znamenalo, že jsme se ve čtvrtfinále utkali s týmem Ruska. A jelikož jde o silného a kvalitního soupeře, byly šance na postup celkem malé. K zázraku bohužel nedošlo a tak jsme ve čtvrtfinále prohráli s výsledkem 3:0. V celkovém pořadí týmů nám aktuálně patří sedmé místo, což vzhledem k tomu, jaké kvality jsme měli v minulosti, není příliš dobré umístění. Na druhou stranu jsme se do čtvrtfinále probojovali ze třetího místa, což není zase až tak úplněnejhorší výsledek.

Kdo si příští rok nezahraje?

Ty nejlepší týmy znáte. Nyní se podívejme také na to, kdo si příští rok bohužel Mistrovství světa v hokeji nezahraje. Je to vždy poslední tým každé skupiny. Ve skupině A je to Itálie, i když nutno dodat, že riziko vypadnutí celkem výrazně stálo nad Slovenskem, kterému se kvůli mladému a nezkušenému týmu téměř vůbec nedařilo. Až v podstatě na poslední chvílispadla na chvost tabulky Itálie. Pokud jde o naši skupinu, tedy skupinu B, tak z ní vypadává tým Slovinska. Tomu se podařilo získat během bojů v základní skupině jenom jeden jediný bod, což na záchranu nestačí. A to i proto, že na posledním místě je Bělorusko, kterému se podařilo nesbírat celých 7 bodů.

Aktuálně v tv světě
Nedávno jsme vás informovali o tom, co chystá na léto veřejnoprávní Česká televize. Jelikož se prázdniny ..
22.06.2017
Válečné téma je stále poměrně oblíbené a tak není divu, že se na televizích objevuje nejenom ve formě různých ..
20.06.2017
I vy jistě víte, že během léta je to na televizních obrazovkách vcelku nuda, jelikož se žádné nové pořady ..
15.06.2017
Pokud pravidelně sledujete TV Nova, jistě vám neuniklo několik posledních výzev, které souvisí s tím, že se můžete ..
14.06.2017
Televize Prima je aktuálně dvojkou v segmentu tuzemských komerčních televizí. I ona, podobně jako TV Nova přidává do ..
11.06.2017
Pokud je seriál, se kterým Česká televize rozhodně nešlápla vedle, potom je to zcela určitě Labyrint. Před nedávnem ..
07.06.2017
Také jste si již na svých televizorech všimli toho, že se vám zde objevil nový kanál, nebo jste byli informováni o tom, ..
06.06.2017
Tuzemská tvorba je na televizních obrazovkách poměrně vděčným tématem, a pokud ji máte také rádi, potom vám ji během ..
31.05.2017
V neděli, 21.5. bylo Mistrovství světa v hokeji 2017 definitivně ukončeno a bylo jasno o tom, kdo je úřadujícím ..
Komediální seriály jsou na obrazovce České televize většinou spojeny s úspěchem. A to hlavně z důvodu toho, že je ..
28.05.2017