Na ČT se vrací Nevinné lži i přední herci

Česká televize už plně najela na podzimní programové schéma. A i když komerční stanice sázejí spíše na nekonečné seriály a kriminálky, ČT zůstává ve svých tradičních šlépějích. Diváky proto potěší třeba pokračováním několikadílné série Nevinné lži.

Seriál Nevinné lži se dočkal pouhých osmi dílů, což je oproti dnešním zvyklostem neobvykle málo. Ale protože se těšil velkému diváckému zájmu, rozhodlo se vedení České televize přitočit dalších několik pokračování – a nakonec půjde o pět jednotlivých příběhů, které diváky postaví před otázky dalších „nevinných lží“ a jejich následků.

Nevinně o fotbalu

První díl pokračování uvidí diváci už 7. září a ponese záhadný název Zrádce. Jeho režie se ujala Jana Vrbelová, která je spolu s Terezou Vrbelovou i producentkou celé série. A o čem to bude? Nadšený fanoušek Sparty, který nemůže chybět na žádném zápase tohoto sportovního klubu a jeho hráči jsou pro něj něco jako nedotknutelné božstvo, náhle dostane velmi neodolatelnou nabídku ze Slávie. Což, jak známo, je největší rival tohoto klubu. Co s tím? Podlehne vábení konkurence nebo vytrvá u svého srdcového týmu? A jak se z toho vykroutí? To vše se diváci spolu s Kryštofem Hádkem, Markem Taclíkem či Janou Pidrmanovou teprve dozví.

Mrazivé filmy

S podzimem pomalu přituhuje, a protože ČT nesází jen na seriály, přinese i několik premiérových filmů, u kterých divákům bude tuhnout úsměv na rtech a běhat mráz po zádech. Jedním z nich bude Na dně skleničky z pera Jana Prušinovského. Režie filmu se ujal Bohdan Sláma a vypráví příběh o muži, který více než ostatní holduje alkoholu a opíjí se čím dál častěji – ale svou závislost si odmítá přiznat. Přijdou i filmy Gamemaster s Ondřejem Vetchým a Lenkou Krobotovou v hlavních rolích, Moje pravda s Hanou Vagnerovou a Reginou Rázlovou nebo třeba snímek Vedlejší příznaky s Bárou Kodetovou.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017