Na TV Barrandov se chystá řada změn

Pokud sledujete TV Barrandov, jistě jste si již všimli na řadu upoutávek na nové pořady, a čeho jste si rozhodně nemohli nevšimnout, to je Aleš Cibulka, který se na televizní obrazovky dostane mnohem častěji a mnohem více. Tím zcela novým pořadem by mělo být Volejte Cibulkovi. Tento pořad tak nahradí dosud vysílaný Volejte Železnému, které s největší pravděpodobností skončí. Cibulku navíc čeká i zcela nový čas, jelikož by se měl objevit v tom hlavním, tedy večerním. A to o víkendu. Cílem tohoto pořadu je hlavně představit různé novinky v samotné televizi. V tomto ohledu by mu měla sekundovat i Kateřina Brožová.

Rozhodně to není jediná zajímavost, která se tohoto herce a moderátora týká. Často se totiž stane, že se na televizní obrazovce objeví po jeden celý večer, a to jak v tomto zmíněném pořadu, tak i v pořadu Vše nejlepší, kterým také provází, a poté ještě v pořadu Sejdeme se na Cibulce, který však patří již mezi stálici této televize.

Na základě takové programové skladby, která nás může v sobotu potkat, je jasné, že některé pořady musely být odsunuty. Přesto však stálice v TV Barrandov zůstanou, a to jak v podobě oblíbeného pořadu Vtip za stovku, Kurňa, co to je, nebo Exkluziv. Diváci se ale mohou těšit třeba i na novou noční show s Veronikou Žilkovou, popřípadě i na po řady Michala Jagelky.

V tomto ohledu sází TV Barrandov na poměrně osvědčený koncept toho, kdy místo seriálů a samotných filmů upřednostňuje zábavnější pořady hlavně se známými hosty, kteří tak tvoří páteř pořadů, které jsou vysílány nikoliv pouze o víkendech, ale jsou samozřejmě vysílány i ve všední dny. A jak to zatím do budoucna vypadá, podobného konceptu by se televize měla držet i nadále, jelikož na něj mnoho diváků stále slyší, a své oblíbené moderátory chtějí vidět stále více. Viz zmíněný Aleš Cibulka, který počet pořadů, kde se objeví, výrazně navýší.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017