Na TV Nova se opět chystá MasterChef

Pořady, které jsou spojeny s vařením jsou v posledních letech velmi oblíbené. A tak je jasné, že se největší tuzemské televize doslova předbíhají v tom, která jich nabídne více a které budou samozřejmě hodnotnější. Kromě toho, že televize vsází na osvědčená jména v branži, popřípadě na známé osobnosti, se samozřejmě snaží nabídnout i zajímavou show. A aktuálně s ní bude přicházet TV Nova, která chystá pokračování unikátní soutěže MasterChef. Ta je v celosvětovém hledisku velmi oblíbeným televizním pořadem a tak není divu, že je snaha zařadit ji také na televizní obrazovky.

Aktuálně probíhá registrace

Nutno říci, že pořad MasterChef je plánován až na podzim tohoto roku a tak rozhodně nemusíme mít obavu, že bychom první dny vlivem letních dovolených prošvihly. Co však propást můžeme, to je registrace do tohoto pořadu. Opět totiž půjde o tuzemskou tvorbu, nikoliv pouze předabované díly zahraničních televizí. Přihlásit se do pořadu tak může skutečně každý, kdy si myslí, že umí vařit, obstojí v poměrně silné konkurenci a kdo má samozřejmě pocit, že ohromí také porotu. Jakého složení bude tentokrát, to je ještě neví. Připomeňme však, ž v rámci prvního vysílání, které proběhlo v roce 2002, to byli známí kuchaři. Pořad jako takový moderovala Daniela Peštová. Jaké bude personální složení nyní, to zatím TV Nova tají.

Výhry jsou zajímavé

Už v rámci prvního vysílání to byly zajímavé výhry, které na vítěze čekaly. Jinak tomu nebude ani nyní. Aktuálně je vyhlášeno, že vítěz celého klání s názvem MasterChef bude moci vydat svou vlastní kuchařku a k tomu navíc dostane také výhry, které budou mít cenu 500 000 korun českých. A to už je zajímavá motivace pro přihlášení. A pro nás jako diváky to může být zajímavá motivace proto, proč pořad sledovat a fandit oblíbenému soutěžícímu. A kdo nakonec vyhraje, to se dozvíme až na podzim, v rámci finálového kola.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017