Naše reprezentace začala na MS v hokeji spíše vlažně

MS v hokeji se naplno rozjelo a pochopitelně to znamená, že nechybí první zápasy v rámci základních skupin. Ta naše se hraje v Paříži a tuzemská reprezentace má za sebou první tři utkání. A nutno říci, že dané boje začala spíše vlažným tempem. Podívejme se společně na jednotlivá utkání.

Kanada

Hned první zápas našeho týmu byl s favorizovanou Kanadou. A jak se ukázalo, ta má stále své kvality, což se pochopitelně ukázalo i na samotné hře. I když se naši hráči celkem snažili, na kanadský celek neměli. A to se pochopitelně odrazilo i na výsledku. Náš tým zvládl dát jenom jeden gól, zatímco kanadský celek hned 4. Nutno ale říci, že jeden byl do prázdné branky. Jasně se tedy ukázaly nejenom kvality kanadského týmu, ale i to, že náš tým má celkem vlažné začátky a na favority nemusí stačit.

Bělorusko

Soupeř, na kterého jsme tabulkově jasně měli mít. A ukázalo se, že tabulky nelžou. Zde se jasně ukázalo, že náš tým hrát umí, stejně jako umí dávat také branky. Tým Běloruska jsme porazili naprosto s přehledem. Nedostali jsme ani jediný gól a sami jsme jich nastříleli šest. Nutno ale stále mít na paměti, že mluvíme o slabším soupeři a tak je daná výhra pochopitelně očekávaná. Přesto samozřejmě musíme říci, že dané vítězství rozhodně potěší.

Finsko

V pondělí se náš tým utkal s Finskem a byl to zápas plný nervů a překvapení. Už jenom proto, že během prvních pár minut jsme dostaly 2 góly. Později tým Finska přidal ještě třetí. Tento stav ten trval až do třetí třetiny. V té se náš tým konečně vzpamatoval. Nejenom, že nejprve náskok stáhl, ale v posledních minutách dal dva góly. To znamenalo prodloužení, kde se však nic nestalo. Proto přišly na řadu nájezdy, ve kterých jsme tým Finska porazili. Vítězství sice těší, ale nutno říci, že první dvě třetiny daného zápasy se nám skutečně nijak dobře nedařilo.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017