Nova chystá další kuchařku, tentokrát bez Ládi Hrušky

Kuchařka s levnými a rychlými recepty od tehdejšího reportéra TV Nova Ladislava Hrušky se stala naprostým hitem – a prodalo se jí přes 300 tisíc kusů. Vedení TV Nova se proto rozhodlo připravit její pokračování, které by mělo vyjít již na začátku května.

Různé kulinářské pořady a tipy na roztodivné recepty se ve vysílání všech tuzemských televizních stanic objevují už pěknou řádku let. To, co ale udělala na podzim 2013 TV Nova, bylo minimálně neobvyklé a také dost odvážné. Začala totiž nejrůznější recepty zařazovat přímo do své hlavní zpravodajské relace, Televizních novin. Vařil tu tehdy Ladislav Hruška, kterého diváci už znali jako jakéhosi inspektora kvality. A specifikem jeho počinů bylo, že recepty byly rychlé, snadné a hlavně levné – a skládaly se tedy často z jednotlivých potravin, po kterých by člověk běžně rozhodně nesáhl nebo by se obával, jak budou posléze působit na jeho organismus. Z Ládi Hrušky se ale brzy stal hit.

Úspěch kuchařky

TV Nova dávala Hruškovi čím dál větší prostor, recept následoval recept a popularitu tomuto „kuchaři“ i jeho výmyslům dodávaly i nejrůznější internetové diskuze a také mnohá vyjádření prestižních televizních kuchařů na jeho účet. Mnoho lidí se mu posmívalo a vznikla o něm celá řada vtípků – a další desítky tisíc lidí se večer u obrazovek nemohly dočkat, co zase Hruška uvaří zajímavého a hlavně levného. Proto brzy vznikla i knižní kuchařka, jíž se prodalo okolo 300 tisíc kusů, a obsahovala nejzajímavější recepty od Ládi Hrušky. Jenže pak se vše změnilo.

Tentokrát bez Hrušky

Není to tak dávno, co se Ladislav Hruška rozhodl z TV Nova odejít. Nahradil ho další „kuchař z lidu“ František Nyklas, který po něm převzal jeho pořad. A Nova hodlá pokračovat v úspěšně rozjetém tažení na žaludky a hlavně peněženky šetřivých Čechů – takže už začátkem května by měla vyjít další kuchařka, nazvaná tentokrát Levně a chutně – Vaříme s Novou. Bude v ní další série sedmdesáti receptů a svou troškou do mlýna do ní přispěl nejen Nyklas, ale také další známé tváře této televize – třeba Lucie Borhyová či Rey Koranteng.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017