Nova chystá nový seriál – Na vodě

Jelikož konkurenční seriál s názvem Přístav je u konkurenční televize poměrně oblíbeným, bylo jasné, že to největší komerční televize u nás jenom tak nenechá a bude se chtít co nejdříve vytasit s novinkou. A tak přichází dříve, než jsme si mysleli. Hned na úvod řekněme, že se jedná o seriál s názvem Na vodě, což už podobně jako u konkurence svádí k tomu, že bude více než jasné, kde se bude hlavní děj odehrávat. Co je jasné dále, to je termín odvysílání prvního dílu. Ten můžeme jako diváci této televize spatřit už v únoru, konkrétně potom 7.2. Následovat bude pravidelný příděl všech dílů. A to vždy v neděli ve stejný čas, a to ve 20:20.

Zajímavý příběh

O co v seriálu půjde? Příběh je poměrně jednoduchý, ale určitě zajímavý. Půjde o vyprávění úspěšného pětatřicátníka, kterého opustí žena a jemu se tak v jedné vteřině změní celý život. Nejenom, že přijde o práci, ale přijde i o bydlení. Objeví se však jeho přítel Honza, který ho vezme k sobě. A to na jednu vltavskou zátoku, kterou si jako své sídlo vybrali všichni milovníci života na hausbótu. A právě zde se hlavní hrdina setká se zcela novým a unikáním životním stylem, který mu rozšíří obzory.

Zajímavé herecké obsazení

O co půjde, tedy již hrubě víme. Podívejme se také na herecké obsazení, které bude se seriálem Na vodě spjato. I zde se můžeme těšit na poměrně atraktivní jména. A to nejenom ze světa filmů a seriálů, kde je znám například Lukáš Langmnajer. Stejně tak se setkáme i se známým zpěvákem Tomášem Klusem, který bude hrát jeho kamaráda Honzu. Role dalších postav si střihli například Lenka Vlaskáková, Lukáš Pavlásek, ale také Oldřich Kaiser nebo Ester Geislerová. Jmen je ve filmu více než dost a tak pokud vás příběh alespoň trochu zaujal, může se jednat o poměrně zajímavý oddechový seriál. Zda se vyplní naše slova, to jistě poznáme už po odvysílání prvního dílu.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017