Nova omezuje Master Chef

Velká propagace, velká sláva a mnoho upoutávek. S tím byla spojena dosud aktuální řada známé soutěže Master Chef. Nyní to ale vypadá, že se jí nedaří tak, jak by se očekávalo. Alespoň to naznačují aktuální přesuny, které na TV Nova probíhají. Fanoušci tohoto pořadu totiž byli zvyklí na to, že se mohli se soutěžícími prostřednictvím televizních obrazovek vídat hned dvakrát týdně. Konkrétně potom v pondělí a následně také ve středu. Samozřejmě musíme podotknout, že se jednalo o hlavní vysílání, které začínalo ve 20:20, tedy ihned po skončení stále dominující zpravodajské relace.

Už jenom ve středu

Nyní je jasné, že následující vysílání už bude k dispozici výhradně jenom ve středu. To pondělní bylo definitivně zrušeno. Kdo čeká jakýkoliv nový seriál, ten bude také zklamán, jelikož v tento čas se na obrazovkách objeví Kriminálka Anděl. Konkrétně tedy repríza tohoto pořadu.

Zapomínat ale nesmíme ani na fakt, že s pořadem Master Chef byla spojena i změna, týkající se zmiňované středy. Zatímco dříve jsme mohli kulinářskou show na TV Nova vidět ve 20:20, nyní je třebas si více než hodinu počkat. Konkrétně potom na termín 21:30. A to proto, že v hlavním vysílacím čase se představuje Výměna manželek. Tentokrát ale mluvíme o nejnovější sérii této celkem oblíbené a už poměrně dlouho natáčené a vysílané reality show.

Master Chef  horší než loni

Jak jsme již zmínili, důvodem přesunu může být hlavně neuspokojivá sledovanost. Pokud zamíříme do skupiny 15 – 54 let, drží se na úrovni 21 procent. V loňském roce, kdy se vysílala předchozí řada, byly výsledky o celých 7 procent vyšší. Vzhledem k celkovým výsledkům můžeme říci, že aktuální čísla jsou průměrná. I proto, že jak v pondělí, tak ve středu Nově konkuruje ČT se svými povedenými kriminálkami. Těm se v poslední době celkem dobře daří – zvláště ve spojení s veřejnoprávní televizí.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017