Nova plánuje natočit Robinsonův ostrov

TV Nova přichází s informací, že v létě začíná natáčet zcela nový pořad. Jeho název je Robinsonův ostrov. Pokud čekáte další seriál či cokoliv podobného, rozhodně vás musíme zklamat. V tomto případě nepůjde o nic jiného, než o reality show. I když řada předchozích, a to nejenom ve spojení s TV Nova, nepatřila k nejúspěšnějším, slibuje si televize od této cesty řadu úspěchů. Název je již pevně dán a zní Robinsonův ostrov. Ten už sám o sobě poměrně dobře napovídá, o co půjde.

Lokální verze show Survivor

Právě reality show Survivor patřila v posledních letech, ale v podstatě i nyní mezi velmi oblíbené koncepty. Vysílala se v mnoha světových zemích a setkávala se pravidelně s velkou sledovaností. I to je jeden z důvodů, proč se Nova rozhodla jít právě tímto konkrétním směrem a proč se inspiruje právě u daného konceptu. Připomeňme, že se sice bude jednat o lokální provedení daného pořadu, ale zároveň musíme říci, že i Robinsonův ostrov musí mít konkrétní licenci na daný koncept. Ta byla TV Nova nakonec poskytnuta, a to od společnosti Castaway Television Productions. Tedy od té společnosti, která má na danou show vysílací práva.

O co půjde a co bude možné vyhrát?

Podívejme se společně na několik základních informací, se kterými bude koncept spojený s lokálním názvem Robinsonův ostrov spojený. Celkem bude natáčení trvat celých 45 dní, po které budou jednotliví soutěžící na ostrově ve Filipínách. Chcete-li je lokalizovat přesněji, půjde o ostrov Caramoan. Cílem hry je samozřejmě vydržet až do konce a vyhrát. Hlavní výhrou je 2,5 milionu korun. A kdo je vyhraje a kdy se to dozvíme? To zatím není jasné. Na léto je plánováno teprve natáčení a tak je jasné, že se Robinsonův ostrov odvysílá nejdříve v období podzimu. Žádné bližší informace ale TV Nova zatím neoznámila. Stejně jako neoznámila ani to, co vše na soutěžící bude na ostrově čekat.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017