Nova vsadí na nový seriál

Komediální seriály jsou vždy vděčným tématem, které vzbuzuje velký zájem diváků, to dobře ví i televize Nova. Právě proto chystá na příští sezónu hned dva nové projekty s tímto zaměřením.  Na jaře 2016 se v jejím televizním programovém schématu objeví nový seriál Na vodě. V současnosti už se natáčí, první klapka padla 25. srpna letošního roku na pražském libeňském ostrově.

Voda je lákavé prostředí

Jak se zdá, voda a prostředí kolem ní je v posledních letech v ohnisku zájmu televizních tvůrců. Stává se úspěšným dějiště různých příběhů. Nova totiž rozhodně není první televizí, která se do zpracování tohoto tématu pustila. V současnosti běží na konkurenční Primě novinka Přístav a Česká televize v minulém roce představila svůj projekt o vodnících nazvaný Neviditelní.  Zřejmě i proto vsadila tentokrát na atraktivní prostředí kolem vody i Nova a jednu ze svých pěti připravovaných seriálových novinek věnovala právě jemu.

Životní jistoty skončí ze dne na den

Kdo ze známých herců se v novém seriálu představí a na jaké příběhy se diváci u televizních obrazovek mohou těšit?  Celý seriál má pod svým režisérským vedením Milan Cieslar. Ze známých herců se v hlavních rolích objeví Lukáš Langmajer a Tomáš Klus. Z něžného pohlaví nebude chybět Veronika Kubařová, Lenka Vlasáková a Ester Geislerová.  A jak napínavý bude děj? Samozřejmě, že vše je zatím pod pokličkou, protože jde o teprve připravovaný projekt. Už nyní ale můžeme prozradit, že hlavním hrdinou se stal úspěšný pětatřicátník Hugo, kterého hraje Lukáš Langmajer. Jenže jeho úspěch se dne na den mění doslova v katastrofu. Opustí ho jeho žena v podání Ester Geislerové. Zároveň také přichází i dvě další, k životu nezbytně potřebné jistoty: střechu nad hlavou a práci. Ze dne na den se tak ocitá ve vzduchoprázdnu. Jak si s tím poradí? Nechte se překvapit a sami uvidíte.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017