Nové stanice TV Barrandov odstartují již brzy

Už dlouho se o tom mluví, ale až dosud nikdo neznal přesnější termíny. Nyní vedení TV Barrandov poodhalilo tajemný závoj a prozradilo, jak to bude s jejími chystanými dceřinými kanály a kdy budou spuštěny. A dobrou zprávou je, že první začne vysílat už v průběhu dubna.

Jak jsme vás již informovali i na Spustit.cz, TV Barrandov se rozhodla rozšířit svou působnost a přinést divákům ještě více filmů, dokumentů, pohádek a dalších pořadů. Jenže ty se na tuto hlavní stanici nemohou nikdy vejít, a tak vznikají hned tři nové programy spadající právě pod TV Barrandov. První z nich, nazvaný Kino Barrandov, začne vysílat už 18. dubna. A další dva ho budou v krátkých rozestupech následovat.

Světově i česky

Kino Barrandov se bude snažit dostát svému jménu, a tak divákům nabídne nepřeberné množství světově uznávaných i českých filmů, a to jak novinek, tak starších, ale divácky oblíbených hitů. A s nimi se na obrazovky dostanou i známí hollywoodští herci, jakými jsou Meryl Streep, Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney a další. Po celý den se můžeme těšit na výjimečné, zábavné, napínavé, vtipné i zádumčivé filmy, na jaké bychom se nezdráhali vyrazit ani do kina.

Pro děti v květnu

Již v květnu pak bude následovat spuštění dalšího nového kanálu, kterým bude Barrandov Plus. Ten bude střídavě nabízet jak dokumentární filmy a seriály, tak i tvorbu pro děti, takže nebude nouze o dětské pořady, pohádky a další vysílání, které nadchne především ty nejmenší diváky. A v plánu je ještě i třetí kanál, hudební Barrandov Muzika, ale u toho ještě datum spuštění není přesně známo – ale podle vedení TV Barrandov by to mělo být do roka. Podstatné je, že všechny tři kanály by měly být dostupné zdarma a naladit by se měly snadno jak v pozemním vysílání, tak i dalšími cestami. Na detaily si ovšem musíme počkat, až skutečně začnou vysílat.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017