Nový pořad na TV Prima – Češi na cestách

Možná si ještě pamatujete na pořad pojmenovaný jako Ženy na cestách, který jsme mohli vidět na televizních obrazovkách už před čtyřmi lety. Ten byl spojený s výlety dvou žen, které tak popisovaly a ukazovaly mnoho zajímavých lokalit. A jelikož byl poměrně úspěšný, rozhodla se TV Prima, že na něho naváže. Nikoliv ale v úplně stejném stejném duchu, jelikož mění i samotný název pořadu. Ten by se měl změnit na Češi na cestách. To samozřejmě bude spojeno s tím, že hlavními průvodkyněmi už nebudou jenom ženy, ale budou to i muži.

Spojení s pořadem Prostřeno

Podívejme se krátce na jiný a poměrně úspěšný pořad TV Prima, kterým je Prostřeno. I ten už se na televizních obrazovkách vysílá řadu let. A proč to zmiňujeme? Jelikož oba pořady budou svým způsobem lehce propojeny. A to tak, že do pořadu Češi na cestách budou využiti konkrétní soutěžící, se kterými jste se v tomto kulinářsko-zábavném pořadu mohli setkat. Aby toho ale nebylo málo, nesmíme zapomínat také na hlasy těch, kteří budou cestovatelským pořadem procházet. I zde se bude jednat o více než známou dvojici, a to opět z Prostřena. Nejenom pravidelní diváci tedy vědí, že to bude Václav Vydra a Jana Boušková.

Vysílání každou neděli

A kdy se na daný pořad budeme moci těšit? Vysílán bude každou neděli, a to přesně v 18:00. Celkem proběhne televizní obrazovkou 8 dílů, což nám může dát zábavu na nedělní podvečer na necelé dva měsíce. A co zatím nezaznělo, to jsou určitě lokace, kam se s hlavními protagonisty podíváme. Půjde jak o oblíbené destinace pro dovolenou, jako je Řecko, Tunisko, Egypt nebo Turecko, tak i o exotiku, kterou reprezentuje Zanzibar, Kapverdy, Dominikánská republika a také Senegal. Pořad tak můžeme pojmout čistě jako vzdělávací, ale vzhledem ke složení hlavních cestovatelů, i vzhledem ke konkrétním lokalitám by nám měl posloužit hlavně jako skvělý prostředek k tomu, jak získat inspiraci nejenom pro letošní dovolenou.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017