Piva se dostávají i do televizníc seriálů

Že je product placement doslova všudypřítomný, to není v současné době zase až tak nic divného. Stačí se podívat na různé televizní pořady a ve většině z nich se setkáme nejenom s typickým označením PP, ale můžeme zde také velmi dobře identifikovat i konkrétní značku, která je propagována. Jak se aktuálně ukazuje, už to nemusí být jenom různé spotřební zboží, nebo služby. Současné seriály totiž přišly s tím, že na své televizní obrazovky vezmou i značky ze sortimentu alkoholických nápojů. Konkrétně se jedná o pivo.

Začalo Ohnivý kuře

Ano, právě tento seriál z gastronomického prostředí byl v podstatě průkopníkem ve spojení s tím, že se na televizní obrazovce objevila značka piva. Jednalo se konkrétně o Krušovice, které zde byly propagovány formou product placementu. Je třeba říci, že vzhledem k charakteru seriálu se to poměrně hodilo a nevypadalo to nijak zvláštně. Rozhodně ne tak podivně, jako v minulosti, kdy TV Prima ve svém grilovacím pořadu se Zdeňkem Pohlreichem naplánovala propagaci Budějovického Budvaru, který zde byl propagován možná více, než je zdrávo. Jak je tedy patrné, zde má TV Prima poměrně dostatek zkušeností.

Přidala se také TV Nova

Ano, i tato druhá televize nestála stranou a i ona ukázala, že nemá problém do svých pořadů protlačit takový product placement, který bude spojený s alkoholickými nápoji. Konkrétně také s pivem, a to značkou Březňák. To vše v seriálu Ulice, který sice není přímo gastronomicky založený, ale několik konkrétních lokací, které jsou spojeny s restauračním zařízením, v seriálu najdeme. A tak je jasné, že se zde budeme setkávat i s touto značkou piva. Připomeňme mimo jiné také to, že jak Krušovice, tak i Březňák pocházejí z jednoho velkého pivovarského koncernu, kterým je Heinekem. To jenom na okraj k tomu, aby bylo jasné, jaká značka piva je primárně propagována, a to na obou televizích.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017