Pořad Ano, šéfe! bude pokračovat

Už se zdálo, že se nikdy nedočkáme dalšího pokračování. Ale šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha zřejmě baví objíždět české hospůdky a masakrovat jejich majitele, proto se rozhodl jít do dalších dílů. A právě nyní se chystá casting, do něhož se může přihlásit kdokoliv.

Bylo natočeno už několik sérií, všechny se těšily značnému diváckému ohlasu a i nyní je televize Prima reprízuje. A i když Zdeněk Pohlreich připravil i několik dalších pořadů se zaměřením na vaření, žádný neměl takový úspěch. A nejspíš i proto bude Ano, šéfe! pokračovat.

Škodoblibost diváků

I když tvůrci pořadu říkají, že má pozvednout českou gastronomii a vymýtit z restaurací zlozvyky a nedostatky, u diváků vítězí spíše zvědavost a škodolibost. Kdo by se nezasmál, když průvodce pořadem Pohlreich dělá podivuhodné obličeje nad ještě podivnějším jídlem? Kdo by se tajně nezaradoval nad tím, jak peskuje kuchaře, a přitom si nevzpomněl na vlastní zaměstnání, kde se k němu šéfové chovají podobně? A hlavně, Češi mají rádi jídlo – a proto je láká nahlédnout za oponu restaurací, do kuchyní a třeba se i inspirovat, kam si zajet na večeři. A  teď budou mít o další dávku smíchu i nových nápadů více.

Tipy od diváků

I když se diváci nemusejí nijak angažovat a jen se dívat na starší díly nebo se těšit na nové, mohou přispět i k tvorbě pořadu. Televize Prima vyzývá všechny, kdo vědí o restauraci se špatnou obsluhou, nedostatky na jídelním lístku nebo třeba i ty, kdo nějaké takové zařízení vlastní, aby poslali tip na tuto restauraci. Nebo se s ní rovnou přihlásili do Ano, šéfe! a naučili se, jak se to má opravdu dělat. Moderátor pořadu Zdeněk Pohlreich si jistě už teď brousí zuby na to, s kým se zase utká, jaké výkvěty české kuchyně i překombinované názvy děsivých jídel mu naservírují, i na to, jestli se mu podaří napravit alespoň jedny majitele restaurace a ukázat jim, že se to dá dělat i jinak. A diváci se zase budou bavit.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017