Pořad Muži proti ženám se dočkal nových pokračování

Poprvé jsme zábavnou show plnou celebrit, humoru a soutěžení, nazvanou jednoduše Muži proti ženám, mohli vidět na podzim. Tehdy zaznamenala slušný divácký úspěch a FTV Prima se nechala ohlasem povzbudit a připravila dalších pět pokračování. Ta jsou nyní ve vysílání.

Jedná se o jednoduchý koncept inspirovaný původně zahraniční soutěží The Battle of Sexes (Souboj pohlaví). Proti sobě tu stojí vždy čtveřice dam a stejně tolik mužů. Nejde o žádné neznámé tváře, ale celebrity známé z televizních obrazovek a stránek společenských časopisů. Jeden je vždy vůdcem, k tomu všechny povzbuzuje publikum, obdobně rozdělené na ženskou a mužskou část. Pak přicházejí na řadu nejrůznější typy úkolů, které týmy musejí plnit a zvítězit tak nad protivníkem. Jsou lepší muži nebo ženy? V čem má které pohlaví navrch a co komu dělá největší obtíže? Na to vše se pořad snaží vtipnou formou odpovědět a poskytnout tak televizním divákům nejen poučení, ale hlavně čas pro oddech a zábavu.

Nově ve starém kabátě

Protože první díl zaznamenal úspěch, FTV Prima nyní připravila dalších pět. Jeden už se na obrazovkách objevil v sobotu 24. ledna a další budou následovat. Hned na začátek ale diváci mohli sledovat týmy ve složení – Tereza Kostková, Gabriela Kratochvílová, Klára Doležalová a Jana Boušková (zastupující ženskou část populace) a proti nim stáli za muže Dalibor Gondík, Michal Kavalčík (neboli Ruda z Ostravy), Martin Zounar a do čtvrtice Václav Vydra.

Stejné složení

I když se týmy oproti poslednímu vydání a i těm budoucím změnily, alespoň něco zůstává při starém. Celou show má na starosti režisér Michael Čech a s výrobou mu pomáhá studio Star Works vlastněné Michalem Mazačem. Vedení FTV Prima je už má ozkoušené, proto jim svěřilo výrobu pořadu. Zda se dočkáme i dalších pokračování, záleží hlavně na divácích a jejich zájmu. Nic není vyloučené.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017