Poznejte zajímavá česká místa

Léto je jako stvořené pro zahraniční dovolenou, ale je i ideálním obdobím, pokud máte v plánu poznávat naši zemi. A k tomu vám může pomoci televizní obrazovka. Samozřejmě možnosti máte hned dvě. Buď cestovatelské pořady využít jako možnou inspiraci k tomu, kam se zajet podívat. Druhou možností je zůstat doma a poznat daná místa jenom prostřednictvím obrazovky. V obou případech je důležité, jaký kanál si naladíte. Doporučujeme Výlety na jedničku, které bude přes prázdniny vysílat regionální televize V1.

Vysílání každých 14 dní

Premiéra tohoto cyklu bude vždy ve čtvrtek, jednou ze 14 dní. Pokud vám náhodou uteče, nemusíte zoufat. Pořad se totiž na televizní obrazovce objeví ještě několikrát. První repríza proběhne vždy nejbližší neděli a další repríza proběhne následující čtvrtek. A pokud ani přesto nestihnete upoutávku na zajímavé místo, můžete si Výlety na jedničku pustit i online.

Z východních Čech

Jelikož je V1 východočeskou regionální televizí, je více než jasné, na jakou oblast se bude primárně soustředit. Jsou to právě zajímavá místa ve východních Čechách. Cílem je poté seznámit diváka nejenom s lákadly určitého místa, ale také s celou řadou praktických informací, které se budou hodit. Zavítat tak lze třeba do zajímavých zámků, do muzeí, ale i na hrady. Aby byly informace kompletní, nechybí také rozsáhlé info o tom, jak je to se vstupným, nebo jaká je prázdninová otevírací doba či kontakty.

Propojení s vaším mobilem

Poměrně zajímavé je na celém cyklu pořadů to, že není jenom obyčejným cestovatelským seriálem, ale má ambice stát se zajímavou cestovatelskou příručkou. A to z toho důvodu, že bude propojený s poměrně zajímavou aplikací Turista v mobilu. Ta vám kromě tipů může přinést třeba i informace o ideálním časovém plánu vaší cesty, nebo jak může být výlet náročný, pokud vyrazíte třeba pěšky, nebo na kole. Poté si stačí vzít chytrý telefon sebou a víte vše!

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017