Předávání Oscarů můžeme sledovat živě

Počet filmových fanoušků neustále stoupá. A tak nejenom, že jim jsou na televizních obrazovkách pravidelně předkládány kvalitní a zajímavé filmy, ale jsou jim předkládány i různé přenosy, které se světem filmu přímo souvisí. Pokud budeme konkrétní, tak je třeba zaměřit se na Českou televizi, která v rámci svého programového vysílání chystá unikátní novinku. Půjde o přímý přenos z předávání Oscarů. Ještě nikdy v historii televize k tomuto přenosu nedošlo. A tak se máme zcela určitě na co těšit.

Termín i čas jsou známy

Protože půjde o přímý přenos, je více než jasné to, kdy daný pořad na obrazovkách České televize uvidíme. Jedná se vzhledem k času oficiálního předávání o noční vysílání, které budeme moci sledovat právě v noci na pondělí, 29. února. Naživo tak uvidíme předávání těchto nejprestižnějších filmových cen, které budou rozdávány ve večerních hodinách v Los Angeles.

Kdo nestihne oficiální přímý přenos, ten nemusí zoufat. Jelikož chce ČT filmové fanoušky skutečně potěšit, nabídne jim ještě reprízu, která proběhne ve zmíněné pondělí, a to ve 20:20 hodin. Půjde o takzvaný mezinárodní záznam, který bude vysílaný na řadě dalších televizí nejenom Evropy, ale také celého světa.

Na co se můžete těšit?

I když je termín ještě daleko, mluví se o Oscarech a konkrétních nominacích již nyní. Není se čemu divit, jelikož s ohledem na prestiž bychom jenom těžko hledali událost většího významu. Tedy pokud se i nadále budeme držet primárně světa filmu. Pokud se podíváme na několik zajímavých nominací, je to určitě třeba film Zmrtvýchvstání, stejně jako to je i film Šílený Max: Zběsilá cesta, nebo drama s názvem Marťan, za kterým stojí známý režisér Ridley Scott. K vidění toho ale bude mnohem více, a to ať už jde o předávání sošky pro nejlepšího herce, herečku, nebo třeba hudbu. I zde je několik poměrně zajímavých nominací.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017