Prima chystá další díly Karolíny, domácí kuchařky

Zdá se, že kuchařské pořady a show s tematikou vaření jsou u českých diváků čím dál oblíbenější. Svědčí o tom nejen jejich velký počet a vysílání na všech možných kanálech, ale i dotáčení nových pokračování. Toho svého se nyní dočká i pořad Karolína, domácí kuchařka.Pořady o vaření se na obrazovkách českých televizí drží už celá léta. A mnoho z nich se divákům natolik vrylo do paměti, že jejich průvodci se stali skutečnými celebritami a natáčejí další show, píší kuchařské knihy nebo na své jméno lákají do věhlasných restaurací. Většina pořadů má jedno společné – jejich průvodci a moderátory jsou profesionální kuchaři (například Jiří Babica, Zdeněk Pohlreich a další). Pořad Karolína, domácí kuchařka se v tomto směru vymyká – Karolína Kamberská, která v něm připravuje své vlastní recepty, je vytížená matka tří dětí a kromě toho i kritička restaurací a novinářka. A možná i díky tomu si ji diváci oblíbili.

Jednoduše a chytře

Kamberská se divákům snaží představovat své vlastní recepty nebo takové, které se jí povedlo někde získat a osvědčily se jí. Hlavním kritériem je, aby šlo o prostá jídla, žádné gurmánské skvosty z pětihvězdičkových restaurací. Musí být rychlé, chutné a zaujmout na první pohled či ochutnání, a to malé i velké strávníky. A Kamberská jako manželka a matka dobře ví, jak na to. Ve své show od začátku ukazuje jen takovéto recepty, které má zapsané i ve vlastní kuchařské knize. A dojem poctivé domácí kuchyně podtrhuje i prostředí, ve kterém se natáčí – obyčejný domek se zahradou a obyčejná kuchyň. Koho by pak nelákalo také si něco z těch dobrot vyzkoušet?

Od 17. ledna

Pořad dosud běžel na FTV Prima každou sobotu od 18:10 hodin – a po vánoční pauze se vrátí se zbrusu novými díly, které už se začínají chystat a brzy se začnou natáčet. Diváci se na Karolínu Kamberskou mohou těšit v obvyklém čase zase od 17. ledna, kdy představí zase něco nového, ale jako obvykle poměrně snadného, nikterak předraženého a hlavně dobrého.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017