Prima chystá novou detektivku

Blíží se jaro, což v rámci televizní zábavy zcela přirozeně znamená jistoty spojené s tím, že se televize snaží vyšvihnout s něčím novým a zajímavým. Pokud se podíváme na to, s čím chce přijít TV Prima, je nutné hned na úvod uvést, že jsou to opět detektivky. Ty jsou dnes velkým hitem a tak je jasné, že jejich natáčení může přinést konkrétní televizi poměrně velký úspěch. Prima ale nevsází nutně jenom na tento hlavní trend, jelikož jejím zájmem je lehce odbočit z klasiky, kterou dosud na televize uváděla. Máme na mysli třeba Mordpartu, Poldu, nebo i Temný kraj.

Na obrazovkách se objeví Kapitán Exner

Ano, přesně toto je název oné detektivky, kterou TV Prima chystá. Hlavním hrdinou bude známý herec Michal Dlouhý, který určitě nepatří k žádným nováčkům v rámci nejenom seriálové tvorby. Čím ale bude Kapitán Exner tak unikátní? Pro odpověď musíme jít do minulosti, jelikož právě tato postava byla dříve tou, která už v řadě detektivních příběhů vystupovala. Tehdy se ale jednalo o příběhy, které byly inspirovány Václavem Erbenem a jeho knižní tvorbou. Zatím to vypadá, že Kapitán Exner bude jakési oživení této známé postavy, což rozhodně nemusí být nutně na škodu. Zvláště s ohledem na to, že původní detektivní série byla nejenom celkem zajímavá, ale dá se o ní říci, že byla také celkem oblíbená,

Zatím velký otazník

Co však doposud nevíme, to je počet dílů, které TV Prima chystá, stejně jako není známé ani to, v jakém čase a v jaký den se bude seriál vysílat. Též prima neuvedla ani to, zda bude hlavní hrdina spíše znárodňovat postavu navazující na historickou tvorbu, nebo půjde o detektivní sérii, která bude tak jako řada jiných odrážet spíše aktuální dobu. To vše zatím jasně nasvědčuje tomu, že by měl být Kapitán Exner esem v rukávu Primy a tak zatím nechce zbytečně zveřejňovat jakékoliv dřívější podrobnosti.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017