Prima chystá nový komediální seriál

Televizi Prima se v souvislosti s natáčením svých seriálů poměrně dobře daří. Tohoto úspěchu chce logicky využít, a tak nejenom že své nejoblíbenější počiny vysíliv hlavním vysílacím čase. Zaměřuje se také na to, že natáčí další novinky. Mezi tu poslední patří komediální cyklus, který nese název Jetelín. Téma je poměrně jednoduchý. Vše se točí kolem čtveřice čtyřicátníků, kteří žijí v menší obci nedaleko Prahy. Hlavním cílem tohoto počinu má být především nadsázka a zajímavé komické situace. Od toho si TV Prima slibuje další diváky, především z řad těch, kteří milují humor.

Koho na obrazovkách uvidíme?

Jelikož hlavní postavy budou jenom čtyři, je jejich představování poměrně jednoduché. V komediálním seriálu Jetelín se bude jednat o čtyři přátele, které hrají Jitka Ježková, Richard Genzer, Jiří Hána a Jan Šťastný. Ti si střihnou role čtyř sousedů, kteří společně vyrůstali v jedné vesnici, ve vedlejších domech. Ani čas nijak neubral na jejich přátelství a tak se pravidelně scházejí, radí si, stejně jako konzultují vše, co se týká jejich životů, stejně jako rodin. A že rozhodně nepůjde o nijak vážná témata, to Prima jasně potvrdila tím, že má jít o jeden z významných počinů na poli komediální tvorby.

Termín nasazení zatím není znám

Nikdo z TV Prima zatím nepotvrdil, kdy by se měl daný seriál dostat na televizní obrazovky. Víme jenom to, že zatím je ve fázi natáčení. Dá se však očekávat, že s jeho nasazením bude televize spěchat, jelikož aktuálně se jí celkem daří porážet své konkurenty. Pokud se podíváme čím konkrétně, je třeba říci, že naprosto dominuje hlavně seriál Ohnivý kuře, který také patří do oblasti těch komediálních. Je tedy více než jasné, co mají tuzemští televizní diváci rádi. Je to kombinace humoru a zajímavých, a přirozeně i vtipných herců. Zda i s Jetelínem nešlápne Prima vedle, to je zatím ve hvězdách.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017