Prima Cool začala vysílat pořad Hrajeme s Alim

Je to něco naprosto neobvyklého, co jsme zřejmě ještě na žádné tuzemské televizi nemohli vidět. Pořad Hrajeme s Alim, který si svou premiéru odbyl 7. února na stanici Prima Cool, je v mnohém specifický a má velké ambice.

Nejde o běžnou show, talk show nebo pořad, který má za cíl radit něco televizním divákům. V tomhle půlhodinovém úseku se sejdou lidé, kteří zveřejňují svá videa na serveru Youtube či You.bo, kteří se zabývají hlavně hraním her a snaží se vydělat si alespoň něco málo tím, co umějí neobvyklého a čím se snaží zaujmout internetové uživatele. Jim, v čele s Tomášem Zvelebilem alias Alim, dala Prima Cool půlhodinový prostor vždy v sobotu od 12:40 hodin. A vzápětí po skončení pořadu běží jeho delší, dvouhodinová verze na webu You.bo, který FTV Prima mimo jiné spoluvlastní a podporuje.

Hosté, hry i interakce

Jak už bylo zmíněno výše, hlavní postavou pořadu je Tomáš Zvelebil. Spolu s ním v něm ale budou pravidelně účinkovat i další mladí lidé – Veronika Dostálová, Martin Rota, Matúš Okajček, Expl0ited, Jakub Steklý (známý spíš jako Stejk) a Vidrail. Každý díl navíc zpestří i návštěva některé známé osobnosti, která se pokusí zapojit do zábavy těchto mladých, vyjádří své názory nebo prozradí zkrátka něco zajímavého. Jako první se k tomu odhodlal herec a režisér Jakub Kohák, který mimochodem právě s touto „partičkou“ už v minulosti spolupracoval.

Úžas diváků

Náplní pořadu má být nevázaná a bláznivá zábava, hraní her, představování videí těchto lidí a tak podobně. Co se na první pohled zdá jako neotřelý nápad a námět, mnoho diváků nenadchlo. Mnozí pořad už po prvním díle hodnotí jako nevázanou zábavu skupinky mladých lidí u počítačů, která by měla zůstat uzavřená u nich doma a podle mnohých není vůbec vhodná k vysílání. Ale jistě se najdou i takoví, které Hrajeme s Alim nadchne.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017