Prima Cool zamíří na letní festivaly

Léto patří festivalům a diváci i kvůli nim utíkají od televizí. Ale jak ukazuje Prima Cool, obojí se dá hravě spojit. Každá letní neděle tak už nyní patří zhodnocování hudebních festivalů a tomu, co se na nich odehrálo

V Česku je festivalů nepočítaně a každým rokem jich přibývá. Není fyzicky možné stihnout všechny objet, protože se různě překrývají. A zatímco někdo dá přednost rockovému Rock for People, jiný zavítá k Liberci na tradiční Benátskou noc. Ta se nedávno přestěhovala z dlouholetého místa konání, z Malé Skály, kde rázem vznikla Maloskalská noc. Moravany zase možná zláká vizovický Masters of Rock, kde se objeví tak význačné skupiny jako Sabaton či Halloween. A jiní si třeba zajedou na festival Okoř, kde se objeví i Lucie Bílá. Zkrátka je toho hodně.

ChioXtreme Coolspektor

Ti, kdo se nechtějí mačkat v davech lidí a spát pod stanem, případně utrácet tisíce korun za vstupenky, mohou dění na festivalech sledovat z pohodlí svého obýváku. Prima Cool ve spolupráci s výrobcem chipsů Chio Xtreme vytvořila žhavý pořad nazvaný ChioXtreme Coolspektor. Vysílá se každý týden už od 15. června a skončí až 31. srpna. Moderátory se stali zpěvačka Klára Vytisková a Kay Buriánek ze skupiny Sunshine, tedy ti správní průvodci pro hudební akce. A rozhodně nepůjde jen o suché zhodnocení, kdo vystoupil a kolik lidí dorazilo.

Zajímavosti ze zákulisí

V každém díle diváci najdou reportáže z právě proběhlých nebo ještě dobíhajících festivalů. Je úplně jedno, jestli to bude festival s účastí 10 000 lidí nebo 80 000 nadšenců. Bez nutnosti mačkání se v davech se všichni dozví, jak to celé probíhalo, kolik lidí přišlo, jaká byla atmosféra a kdo ze zajímavých zpěváků nebo skupin vystoupil. A aby toho nebylo málo, součástí pořadu je pokaždé i anketa o nejlepší český festival. Ti, kdo se o tyto letní akce zajímají, si tedy jistě přijdou na své.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017