Prima hodinka totálně propadla a končí

Měla to být velkolepá novinka, vedení FTV Prima si na ní dávalo hodně záležet a do celého světa hlásalo, o jak zajímavý a poučný podvečerní program půjde. Jenže hodinový blok nazvaný Prima hodinka se na obrazovkách udržel sotva tři týdny – pak s velkou ostudou skončil.

Šlo o neobvyklou změnu a značný krok, kdy došlo ke zrušení pravidelných a již zavedených Odpoledních zpráv. Místo nich se s velkou pompou začala 7. dubna vysílat Prima hodinka – publicisticko-zpravodajský magazín, který měl nabídnout jak živé vstupy, tak i reportáže, popovídání s hosty a také ochutnávky dalších pořadů FTV Prima jako jsou VIP zprávy či Divácké zprávy. To vše v moderaci tří mladých dvojic, které měly na střídačku diváky provádět celým blokem. Jenže už 27. dubna bylo všechno jinak a na obrazovky se opět vrátil starý program včetně Odpoledních zpráv.
Propadák
Těžko říct, proč nový magazín tak rychle skončil. Vedení FTV Prima se k tomu vyjadřuje jen oklikou a přímo důvody nesdělí. Podle mluvčí FTV Prima Marie Fianové pořad zkrátka nesplnil očekávání vedení televize a zároveň chce Prima vyjít vstříc všem divákům, kteří byli zvyklí na klasické odpolední zpravodajství. Z toho lze vyčíst, že sledovanost pořadu byla velmi mizivá. A nepřitáhly k němu zjevně ani neotřelé moderátorské dvojice ve složení Andrea Daňová a Jakub Štěpán, Magdalena Wronková a Lumír Olšovský a nakonec Gustav Hašek a Dominika Býmová. Po necelých třech týdnech je pořad pryč a zjevně už se k němu nikdo nebude vracet.
Změny ve VIP zprávách
Nejde ale o jedinou prudkou změnu, která vysílání FTV Prima zasáhla. Aby toho nebylo málo, končí i další známá moderátorská tvář této televize – Ivana Gottová. Ta se rozhodla v červnu odejít z VIP zpráv, které na střídačku se svými kolegy moderuje už od jejich prvopočátku. Podle televize si manželka zpěváka Karla Gotta chce dát mediální pauzu. Ona sama naznačila, že bude dělat manažerku svému manželovi. Ale pořad tím nekončí – jen z něho zmizí Gottová.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017