Prima podporuje portál Youbo

Řada lidí ho zná, dost internetových uživatelů ho využívá a spousta videí, která se tu vyskytují, už dlouho koluje po internetu. Přesto však dodnes málokdo ví, že video portál You.bo funguje hlavně díky spoluúčasti FTV Prima – i když ta to ve svém vysílání nijak nepropaguje.

Snad všichni už znají Youtube.com a čas od času si na něm pouštějí videa, filmy, trailery či videoklipy a nebo ho využívají ke sledování různých přednášek, návodů a jiných. A leckdo už tu má svůj účet a vkládá sem vlastní tvorbu. Na velmi podobném principu funguje i portál You.bo – akorát není celosvětový. Provozuje ho brněnská firma Business Factory, jíž vlastní Karel Tlusťák. Se svým projektem se rozhodl prorazit dál a dát o sobě více vědět na českém internetu – a tak se obrátil na vedení FTV Prima, které je k takovéto pomoci více než svolné. A za částečný podíl v jeho firmě začala Prima You.bo podporovat a pomáhat mu růst.

Přes milion fanoušků

Během pár měsíců, co tahle služba na sdílení videoklipů funguje, si jen na Facebooku získala více než milion fanoušků. A tak je pravděpodobné, že jí využívá mnohonásobně více lidí – a videa se odtud šíří i dál do světa, za hranice České republiky. Zkrátka majitel portálu to může považovat za neskutečný úspěch. Přitom nemusí být jediným, kterému komerční televize takto pomohla. Jak otevřeně hlásá Pavel Krbec, který má v FTV Prima na starosti videoslužby, tak stanice, potažmo jedna z jejích mateřských firem MTG, je takovým nápadům a projektům otevřená. A když jejich tvůrci Primě odprodají část své společnosti, dostanou oplátkou vítanou pomoc, a to jak z oblasti financí, tak propagace i odborných rad, jak dál růst.

Propojí se?

Nyní zůstává otázkou, jestli začne FTV Prima nějak více využívat toho, co je na You.bo k nalezení.  Vedení televize ani MTG se k tomu zatím ještě úplně nevyjádřilo a prozatím to tak tedy nevypadá. Do budoucna ale nikdo nic nevylučuje.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017