Prima přichází s novou soutěží

Pokud má televize Prima někde mezery, je to rozhodně její odpolední televizní vysílání. Jedná se o čas, u kterého rozhodně musí zabrat. A to se aktuálně také děje. Vedení televize se rozhodlo uvést na televizní obrazovky zcela novou soutěž. Její název je A je to naše. Pokud vás zajímá to, kdy přesně tato soutěž poběží, tak to bude každý všední den. Konkrétně bude do programové skladby umístěna zhruba v 16:45. Potom, co tato soutěž skončí, dojde k tomu, že bude vysíláno velmi oblíbené a vyhledávané Prostřeno. Termíny tedy známe. A pokud vás zajímá, kdy bude ten první, tak nastane přesně 15.5. To se odvysílá první premiérový díl.

O co půjde?

Zajímá vás, jak bude soutěž A je to naše přesně probíhat? Pokud ano, je možné se lehce inspirovat u konkurence, která už nějaký ten měsíc pravidelně uvádí soutěž podobnou, s názvem Co na to Češi. Na podobném principu bude postavena i soutěž na TV Prima. I zde tedy budou soutěžit hned dva rodinné týmy, u kterých bude záležet nejenom na jejich znalostech, ale bude rozhodovat například také jejich postřeh. Pokud jde o charakteristiku hry, tak bude mít celkem 4 kola, na které následně naváže finále. Zajímavostí je určitě i to, že v roli moderátora bude Filip Blažek, a pokud jde o dramaturga pořadu, tak je to Libor Bouček.

Co bude možné vyhrát?

Je pochopitelné, že do soutěže se budete moci přihlásit i vy. Pokud vás zajímá, jaká je možná motivace daného kroku, tak to jsou hlavně věcné ceny. Ty budou v řádech desetitisíců korun. Jestliže máme být přesnější, tak musíme říci, že mezi ceny budou patřit třeba televize a herní konzole, lednice, domácí spotřebiče, sekačky, notebooky a celá řada dalších věcí, které mohou být v domácnostech různě využitelné. To jsou ale stále jenom dílčí ceny, jelikož pokud se tým probojuje do finále, a zde se mu podaří zvítězit, může se těšit i na cenu hlavní.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017