Prima spouští nový pořad o vaření

Kulinářské pořady jsou čím dál oblíbenější – a všechny televizní stanice si to uvědomují. Proto do svých vysílacích schémat zařazují i nejrůznější formáty, které se vařením zabývají. Nejnověji nyní televize Prima chystá premiérové díly show, již nazvala podle hlavní aktérky jednoduše Karolína.

Pořadů s touto tematikou je nepočítaně a každý je v něčem jiný. Primácké Prostřeno už několik let dává prostor soutěživým lidem, kteří se během týdne utkávají v kuchyni a hrají o finanční odměnu. Novácký „kuchař“ Láďa Hruška zase divákům ukazuje ty nejlevnější recepty, ze kterých se mnohdy výživovým expertům dělá mdlo. Kluci v akci, Jiří Babica a další představují nejrůznější recepty a Zdeněk Pohlreich se zase vyžívá v zachraňování restaurací a kritice tamního personálu. Prima ale teď připravila něco ještě trochu jiného.

Recepty trojnásobné matky

Pořad Karolína, který se začne vysílat v sobotu 27. září, bude mít jen 13 dílů – pokud se tedy televize pro velký úspěch třeba nerozhodne dotočit další pokračování. Bude startovat vždy v 18 hodin a provázet jím bude nikoliv hvězdná kuchařka nebo celebrita, ale obyčejná matka tří dětí a zároveň také lifestylová novinářka a kritička restaurací Karolína Kamberská. Vše se bude odehrávat v běžné kuchyni v rodinném domku a Kamberská bude divákům ukazovat recepty ze své vlastní kuchařky, které za léta vaření shromáždila a řádně prozkoušela.

Vaření pro lidi

Kdo si potrpí na velkolepé gurmánské zážitky a pětihvězdičkové restaurace, neměl by televizi vůbec zapínat. V tomhle pořadu se totiž bude vařit pro běžné lidi a neobjeví se tam žádné podivné speciality za tisíce korun. Kamberská ukáže své recepty, které si může přichystat každý a které jsou přitom poměrně levné, a tak nezatíží rodinný rozpočet – ale každý si na nich pochutná. Co přesně ovšem bude vařit, to je zatím tajemstvím.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017